Inga Timinskienė | Kipro Štreimikio nuotr.

Inga Timinskienė | Kipro Štreimikio nuotr.

 Antradienį Minske tęsėsi šaudymo iš lanko varžybos. 1/32 etape itin gražų pasirodymą surengė Lietuvos atstovė Inga Timinskienė. Dvikovoje su Turkijos lankininke Aybuke Aktuna prirekė papildomo šūvio, pratęsimo atitikmens. Tik po jo paaiškėjo dvikovos nugalėtoja. Ja tapo Turkijos atstovė.

Pagrindinės varžybos baigėsi rezultatu 5-5.

Toks pasirodymas I. Timinskienės karjeroje – vienas geriausių. Pasak jos, tai didelė patirtis ateičiai.

„Labai džiaugiuosi savo pasirodymu Europos žaidynėse. Gavau galimybę šaudyti tokiose sąlygose, kokiomis šaudo pasaulio čempionate ar olimpinėse žaidynėse. Tai buvo labai neįprasta. Žinojau, kad dvikova su turke bus potencialiai nervinga, todėl daugiausia dėmesio skyriau savo pačios šaudymui, šūvio atlikimui. Atsiriboti nebuvo lengva, bet šūviai ir taiklumas buvo geri.

Inga Timinskienė | Kipro Štreimikio nuotr.

Inga Timinskienė | Kipro Štreimikio nuotr.

Labai smagu, kad dvikova buvo tokia įtempta, su pratęsimu, kad pergalę nulėmė paskutinis šūvis. Teko užbraukti visus šūvius iki jo ir pradėti viską iš naujo. Kadangi šoviau antra, įtampa buvo didesnė. Žinojau, kad varžovė pataikė į dešimtuką, žinojau, kad ir man reikia pataikyti ten pat. Dešimt pataikyti nepavyko, pataikiau į devynis, tačiau dvikovą su turke ir savo pasirodymą Europos žaidynėse vertinu gerai“, - sakė Inga Timinskienė.

Grįžusi į Lietuvą lankininkė ruošis Europos čempionatui Antalijoje ir pasaulio taurės etapui Berlyne, kur bus galima pakovoti ir dėl kelialapio į Tokijo olimpines žaidynes.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …