Inga Timinskienė | Kipro Štreimikio nuotr.

Inga Timinskienė | Kipro Štreimikio nuotr.

 Antradienį Minske tęsėsi šaudymo iš lanko varžybos. 1/32 etape itin gražų pasirodymą surengė Lietuvos atstovė Inga Timinskienė. Dvikovoje su Turkijos lankininke Aybuke Aktuna prirekė papildomo šūvio, pratęsimo atitikmens. Tik po jo paaiškėjo dvikovos nugalėtoja. Ja tapo Turkijos atstovė.

Pagrindinės varžybos baigėsi rezultatu 5-5.

Toks pasirodymas I. Timinskienės karjeroje – vienas geriausių. Pasak jos, tai didelė patirtis ateičiai.

„Labai džiaugiuosi savo pasirodymu Europos žaidynėse. Gavau galimybę šaudyti tokiose sąlygose, kokiomis šaudo pasaulio čempionate ar olimpinėse žaidynėse. Tai buvo labai neįprasta. Žinojau, kad dvikova su turke bus potencialiai nervinga, todėl daugiausia dėmesio skyriau savo pačios šaudymui, šūvio atlikimui. Atsiriboti nebuvo lengva, bet šūviai ir taiklumas buvo geri.

Inga Timinskienė | Kipro Štreimikio nuotr.

Inga Timinskienė | Kipro Štreimikio nuotr.

Labai smagu, kad dvikova buvo tokia įtempta, su pratęsimu, kad pergalę nulėmė paskutinis šūvis. Teko užbraukti visus šūvius iki jo ir pradėti viską iš naujo. Kadangi šoviau antra, įtampa buvo didesnė. Žinojau, kad varžovė pataikė į dešimtuką, žinojau, kad ir man reikia pataikyti ten pat. Dešimt pataikyti nepavyko, pataikiau į devynis, tačiau dvikovą su turke ir savo pasirodymą Europos žaidynėse vertinu gerai“, - sakė Inga Timinskienė.

Grįžusi į Lietuvą lankininkė ruošis Europos čempionatui Antalijoje ir pasaulio taurės etapui Berlyne, kur bus galima pakovoti ir dėl kelialapio į Tokijo olimpines žaidynes.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141