Vandenlenčių aso D.Guhrso triukai ant vandens saulėtame Bankoke | Organizatorių nuotr.

Vandenlenčių aso D.Guhrso triukai ant vandens saulėtame Bankoke | Organizatorių nuotr.

 Vokietis Dominikas Guhrsas kasmet paverčia Tailando sostinę savo žiemos treniruočių vieta 3 mėnesiams. Po šio sezono treniruočių sportininkas dalijasi ekstremaliu vaizdo įrašu, kuris supažindina su Bankoko populiariausiais objektais iš unikalios perspektyvos - skriejant siaurais miesto kanalais and vandenlentės.

Vandenlentininkas persikelia į Tailandą tam, kad galėtų nenutrūkstamai treniruotis visus metus ir būti pasiruošęs pasaulinėms vandenlenčių varžyboms, kurių sezonas prasideda nuo pat ankstyvo pavasario. Jis nukelia žiūrovą į kelionę, kupiną egzotiškojo Bankoko spalvų - tokio turo nepasiūlys jokia kelionių agentūra ir joks turistinis gidas. Savo vandenlente jis skrodžia žymiojo Senojo Miesto kanalais, iš arti parodydamas vandens turgavietes ir vietinių gyvenimą.

„Bankoko tyrinėjimas yra vienas geriausių man nutikusių dalykų per pastaruosius kelis metus. Nuostabus jausmas, kuomet į gerai žinomas miesto vietas gali pažvelgti visai kitu kampu - nuo vandenlentės! Tailando sostinė yra nuostabi savo kontrastais, kur susipina didžiulio miesto kultūra ir laukinė gamta“, - kalbėjo D.Guhrsas.

Prieš savaitę sportininkas daugiau nei dvi savaites viešėjo Lietuvoje, kur dalyvavo tarptautinėse vandenlenčių varžybose „Red Bull Wake2el“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …