Kaip atrodytų kiekvienos NBA komandos starto penketas, sudarytas tik iš jų pašauktų žaidėjų? | Scanpix nuotr.

Kaip atrodytų kiekvienos NBA komandos starto penketas, sudarytas tik iš jų pašauktų žaidėjų? | Scanpix nuotr.

 Idealiame pasaulyje kiekviena NBA komanda kiekvienoje naujokų biržoje sėkmingai pasirinktų žaidėjus ir taip „lipdytų“ savo branduolį. Visgi, nepaisant intensyvaus skautų darbo ir tobulėjančių tokio darbo priemonių, klaidų NBA naujokų biržoje pasitaiko. NBA komandos ne tik „prašauna“ pasirinkdamos žaidėjus, bet ir atlieka prastus mainus, kai jau būna pasirinkusios būsimas žvaigždes.

2019 m. NBA naujokų birža ką tik pasibaigė, tad dabar gera proga pažvelgti, kaip atrodytų kiekvienos NBA komandos sudėtis, jei klubai būtų pasilikę anksčiau pašauktus žaidėjus iki dabar. Tokie penketukai sureitinguoti pagal indėlio į pergales („win shares“) rodiklį. Įvertintas kiekvieno žaidėjo 2018-2019 m. reguliariajame sezone surinktas indėlio į pergales rodiklis ir sudėtas į bendrą tokio penketuko sumą. Dėl šios priežasties į penketukus neįtraukti 2019 m. pašaukti žaidėjai, nors jau dabar galima neabejoti, kad, pavyzdžiui, Zionas Williamsonas iš Naujojo Orleano „Pelicans“ pašauktų žaidėjų penketuko išstumtų J.R.Smithą arba Nerlensą Noelį.

Kiekvienos NBA komandos starto penketas, pasilikus pašauktus žaidėjus – fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų