Pamela Anderson | Scanpix nuotr.

Pamela Anderson | Scanpix nuotr.

Buvusi populiaraus televizijos serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė Pamela Anderson ir vėl išgyvena permainas savo gyvenime. Ji paskelbė apie skyrybas su ją apgaudinėjusiu ir „pabaisa“ išvadintu „Marseille“ gynėju Adiliu Rami.

Su šiuo futbolininku aktorė susitikinėjo ir gyveno kartu Marselyje pastaruosius dvejus metus. Moteris apie tokias žinias paskelbė savo „Instagram“ paskyroje ir savo sprendimą motyvavo tuo, kad A.Rami ją išdavė su kita moterimi.

„Sunku su tuo susitaikyti. Pastaruosius (daugiau nei) du metus gyvenau viename dideliame mele. Buvau apgauta ir įtikinta, kad tarp mūsų tvyrojo didelė meilė. Tačiau buvau sukrėsta, kai per kelias pastarąsias dienas sužinojau, kad jis gyveno dvigubą gyvenimą.

Jis anksčiau juokaudavo apie kitus žaidėjus, kurie netoli savo namų ir žmonų turėjo atskirus butus, kuriuose gyvendavo jų merginos. Jis tokius vyrus vadindavo pabaisomis. Bet tai yra dar baisiau. Jis visiems melavo.

Kaip įmanoma taip kontroliuoti dviejų moterų širdis ir jų mintis? Esu įsitikinęs, kad jų buvo ir daugiau. Jis yra pabaisa. Kaip aš galėjau padėti tiek daug žmonių ir pati nematyti tokios situacijos ir padėti sau pačiai?“, - rašė P.Anderson.

P.Anderson ir A.Rami | Organizatorių nuotr.

P.Anderson ir A.Rami | Organizatorių nuotr.

Vėliau moteris išreiškė ir daugiau minčių komentaruose, paaiškindama daugiau, kas jos nuomone įvyko tarp jos ir futbolininko.

„Narcizai nesikeičia. Sociopatai taip pat nesikeičia. Aš kovosiu už savo gyvenimą, visuomet kovoju už tiesą ir teisingumą. Tai yra didžiausias mano košmaras. Prieš jį sutikdama nebuvau labai pavydi. Tačiau dabar skauda lyg būčiau pragare.

Esu dėkinga, kad pasikalbėjau su jo buvusiąja. Jis ir jai apie visa tai melavo. Ji taip pat yra labai nuliūdusi ir šokiruota. Tai yra tik įrodymas, kad man reikia judėti į priekį. Jis nebegali daugiau mūsų skriausti. Jis mane perspėjo, kad jis ir jo sesės draugai kontroliuoja visus bulvarinius laikraščius Prancūzijoje, tad tai yra paskutinis mano įrašas „Instagrame“.

Nemanau, kad lengvai po šito atsigausiu. Nesu kvaila mergaitė. Daug kartų jaučiau jo melus ir atsiprašymus. Bet mes buvome kartu kiekvieną dieną, išskyrus tuomet, kai turėjau dirbti. 

Šie santykiai visuomet buvo sudėtingi, kadangi jis manimi nepasitikėjo, jis jautėsi nesaugus. Jis norėjo, kad visuomet būčiau šalia jo, net kai keliavau, turėdavome matytis vaizdo pagalba. Įpratau prie to ir tai tapo normalu. Netgi pagavau save, kad pati pradėjau klausinėti tokių pačių klausimų.

Dabar paliksiu Prancūziją. Jis išbandė viską, siuntė man ir gėles, ir laiškus, tačiau aš tokių dalykų nepriėmiau. Jis netgi atvyko į mano viešbutį, apsauga turėjo jį išvesti. Turėjau pasisamdyti apsauginį, kadangi jis mane gąsdina. Jis mane skriaudė ir ne kartą man grasino“, - internete savo širdį išliejo P.Anderson.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

tautos balsas
2019-06-26 12:34:23
dabar Pamela graus kokiam nygeriui,...
Atsakyti
aa
2019-06-25 23:03:33
jos gal ten tas kibiras kraujuoja nuo sitiek partneriu vienas iseina kitas ateis nemanau kad pergyvena
Atsakyti
sockinseen
2019-06-25 21:58:32
Jeigu taip jau elgiasi, tai jau ne gynėjas. Čia tikrų tikriausias puolėjas.
Atsakyti
KazysS
2019-06-25 16:10:48
Šitai "gelbėtojai' iš tiesų, jau 51-neri metai. Jau po klimakso - negi dar vis reikia jo.b.a.r.i.o? Tas jos futbolininkas tai drigantas, apie 35 metų, jam tokios senutės aišku maža. Pamela, kaip ir visi šitie garsūs aktoriai - paleistuviai, dulkinęsi su daugeliu partnerių. Labai dažnai jų senatvė siaubinga - lieka vieniši ir niekam nereikalingi. Sic transit gloria mundi....
Atsakyti
jabyvdul
2019-06-25 15:58:30
vis dar veikianti
Atsakyti
deicide6666
2019-06-25 16:57:27
porno kibiriukasTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …