Egidijus Kavaliauskas ir Bobas Arumas | „Top Rank“ nuotr.

Egidijus Kavaliauskas ir Bobas Arumas | „Top Rank“ nuotr.

 WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas Terence‘as Crawfordas ir „Top Rank“ agentūros vadovas Bobas Arumas jau ilgą laiką reikalauja kovos su IBF pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu amerikiečiu Errolu Spence‘u.

Derybas sunkina tai, kad E.Spence‘as priklauso PBC agentūrai, kuri bendradarbiauja su „FOX“ televizija. Tuo tarpu „Top Rank“ turi sutartį su ESPN. Nesutariama ir dėl to, kaip turėtų būti dalinamas prizinis fondas. Abi pusės norėtų gauti kiek daugiau nei pusę prizinio fondo, nors matematiškai tai nėra įmanoma. Tiesa, B.Arumas buvo užsiminęs ir apie kitokį galimą prizinio fondo pasidalinimą. Jis siūlė abiems pusėms gauti po 45 proc. fondo, o likę 10 proc. atitektų kovos laimėtojui.

T.Crawfordas nori dar vienos kovos 2019 m. ir labiausiai norėtų suremti pirštines su E.Spence‘u. Visgi, IBF čempiono planai yra kitokie. PBC agentūrai priklauso tiek WBA, tiek WBC čempionai. E.Spence‘as su jais gali lengviau susitarti dėl kovų, susirinkti 3 iš 4 čempiono diržų ir taip ženkliai pagerinti savo poziciją derybose su T.Crawfordu.

„Kova su Terence‘u Crawfordu įvyks, bet ne dabar. Pirmiausia atimsiu WBC diržą iš Shawno Porterio, o tada tikiuosi susikauti su Manny Pacquiao ir Keitho Thurmano dvikovos laimėtoju. Po šių dviejų kovų lėkštėje bus patiektas ir Terence‘as. Bobas Arumas gali daug kalbėti apie mūsų derybas, bet jis nėra mano atstovas ir už mane nieko nesprendžia. Jei aš turėsiu 3 diržus, o Terence‘as – 1, tai aš tikrai būsiu dominuojanti pusė derybose. Man atrodo, kad net ir dabar aš turėčiau būti dominuojanti pusė“, - aiškino E.Spence‘as.

Kalbama, kad E.Spence‘o ir S.Porterio derybos yra beveik baigtos. Kovotojams liko suderinti tikslią kovos datą ir vietą. Manoma, kad jie susikaus rugsėjo mėnesį.

Tokie E.Spence‘o planai reiškia, kad T.Crawfordui dar bent 2-3 kartus teks ieškoti kitų varžovų prieš akistatą su E.Spence‘u. Tai gerokai padidina galimybes išvysti T.Crawfordo kovą su lietuviu Egidijumi Kavaliausku, kuris yra WBO reitingo lyderis. Kalbos apie tokią kovą spalio pabaigoje arba lapkritį pastarosiomis dienomis pasiekė tiek T.Crawfordo, tiek jo trenerio ausis, tačiau oficialių susitarimų dar nėra.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …