Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Buvęs treneris Louisas Van Gaalas mano, kad dėl „Barcelona“ nesėkmių UEFA Čempionų lygoje pastaraisiais metais yra kaltas vienu geriausių futbolininkų pasaulyje tituluojamas Lionelis Messi.

Argentinietis padėjo katalonams keturis kartus triumfuoti šiame turnyre, tačiau nuo 2015 metų nė karto nepateko į finalą.

Pastaruosius du metus ypač daug kritikos dėl patirtų nesėkmių sulaukė „Barcelona“ treneris Ernesto Valverde, kadangi jo vadovaujama komanda du kartus iš eilės pasitraukė iš turnyro patirdami fiasko, nors pirmosiose atkrentamojo etapo rungtynėse įgydavo solidžią persvarą prieš varžovus. 2018-aisiais taip buvo nusileista prieš „Roma“, o 2019-aisiais patirtas sutriuškinimas prieš „Liverpool“.

Tačiau L.Van Gaalas mano, kad dėl tokių nesėkmių turėtų būti kaltinamas ne tik treneris, bet ir daug laisvės rungtynių metu sulaukiantis L.Messi.

„Tikiu, kad nėra nieko svarbiau už komandinį darbą ir komandiškai žaidžiantį futbolininką. „Barcelona“ kenčia dėl to. Manau, kad L.Messi turėtų paklausti savęs, kodėl jis tokį ilgą laikotarpį nelaimi Čempionų lygos.

Pažvelkite į „Barceloną“. Kiek šis klubas laimėjo Čempionų lygos taurių su žaidėju, kuris yra vadinamas geriausiu pasaulyje? Pažvelkite į Neymarą Paryžiaus „Saint-Germain“ gretose. Kiek Čempionų lygos taurių jis laimėjo?

L.Messi yra geriausias individualus žaidėjas pasaulyje, kadangi jo statistika yra nuostabi. Tačiau kodėl jis nelaimėjo Čempionų lygos jau penkerius metus?

Kaip kapitonas, jis turėtų savęs klausti, kodėl jo komanda nelaimi europiniuose turnyruose. Manau, kad jis taip pat yra atsakingas dėl to, ką šis klubas patiria, ne tik treneris. „Barcelona“ savo sudėtyje turi 30 futbolininkų, todėl L.Messi turėtų prie jų prisitaikyti, o ne atvirkščiai“, - teigia L.Van Gaalas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.