Tommy Fury | „Twitter“ nuotr.

Tommy Fury | „Twitter“ nuotr.

 Bokso žvaigždės Tysono Fury 20-metis brolis Tommy Fury praėjusių metų pabaigoje pradėjo profesionalaus boksininko karjerą.

Jaunasis T.Fury pussunkio svorio kategorijoje taškais nugalėjo latvį Jevgenijų Andrejevą (10-102-3), o 2019 m. kovą jau pirmajame raunde nokautavo Callumą Ide‘ą (0-26-2). Anksčiau skelbta, kad birželio 15 d. T.Fury sugrįš į bokso ringą trečiajai savo kovai, tačiau savo planus jis pakeitė. Vietoj bokso kovos Tommy pasirinko...pikantišką realybės šou „Love Island“ („Meilės sala“).

Nuo išorinio pasaulio atskirtas T.Fury negalėjo stebėti net ir Anthony Joshua kovos su Andy Ruizu, todėl nieko nežinojo apie sensacingą tos kovos baigtį. Boksininkui šią žinią atskleidė vienas iš realybės šou naujokų, atėjęs į salą jau po A.Joshua kovos.

T.Fury po šios naujienos buvo visiškame šoke: „Ką? Jis pralaimėjo? Eik tu... O, dieve. O, dieve. Negaliu tuo patikėti. Jį nokautavo? Čia melas?“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

ArnP
2019-07-17 16:03:26
viena nukale su 10-102-3,kita moli vps su 0-26-2 rekordu ir tipo kovotojas, spec prisirinkęs bokso maišų kad laimėtų tik
Atsakyti