Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

Nesėkmingas derybas su Marcusu Rashfordu vedantys „Manchester United“ yra pasirengę aktyvuoti automatinį jo sutarties pratęsimą papildomiems dvylikai mėnesių.

Jaunojo puolėjo kontraktas su „raudonaisiais velniais“ galioja iki 2020 metų vasaros, tačiau jame yra įtraukta sąlyga, jog klubas gali ją pratęsti dar vieniems metams.

Kadangi iki šiol derybos dėl naujo, ilgesnio kontrakto stringa, „Manchester United“ planuoja aktyvuoti kontrakte nurodytą sąlygą, jog M.Rashfordas vasarą tiesiog nepaliktų klubo pasibaigus sutarčiai.

Kai kurie šaltiniai praneša, kad derybos kol kas stringa pagrinde dėl didelių M.Rashfordo reikalavimų. Manoma, kad jis nori tapti vienu geriausiai apmokamų komandos futbolininkų ir reikalauja įspūdingo 350 tūkst. svarų sterlingų per savaitę atlyginimo.

„The Sun“ teigia, kad iki liepos mėnesio pabaigos „Manchester United“ aktyvuos automatinį sutarties pratęsimą, jog turėtų daugiau laiko vesti derybas su jaunuoju anglu dėl naujo kontrakto.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų