Artiomas Lobovas | „Stop“ kadras

Artiomas Lobovas | „Stop“ kadras

  Sekmadienio rytą Lietuvos laiku kovų be pirštinių organizacija „Bare Knuckle Fighting Championship“ (BKFC) surengė didelio susidomėjimo sulaukiusią kovą tarp buvusio profesionalų bokso pasaulio čempiono amerikiečio Paulie Malignaggi ir buvusio UFC kovotojo ruso Artiomo Lobovo.

Po penkių raundų kovos prireikė teisėjų sprendimo, kurie matė minimalią A.Lobovo persvarą (48-47, 48-47, 48-47).

A.Lobovo kovos planas buvo gana paprastas: klinčas, klinčas, klinčas ir dar kartą klinčas. Jis buvo pakankamai protingas, kad su buvusiu dviejų skirtingų svorio kategorijų pasaulio bokso čempionu nesikeistų atvirais smūgiais.

„Klinčas buvo didelė mano plano dalis. Aš nenorėjau atviros kovos su profesionaliu boksininku“, – po kovos sakė A.Lobovas. „Toks buvo jo planas. Net jeigu aš jausčiausi geriau nei jis, būčiau kvailas, jeigu pradėčiau su juo atvirą kovą.

Viena problema: teisėjas mums labai dažnai skyrė. Šios organizacijos taisyklės leidžia laisviau būti klinče nei kiti, tačiau kai tik suartėdavome, skelbdavo pertraukėlę. Buvau nustebęs teisėju, kai mes buvome viename iš klinčų. Aš buvau ant jo, o teisėjas labai greitai mane nutraukė. Jeigu pažiūrėtumėte į kai kurias bokso kovas, net jose, kur tai nėra leistina, jie leidžia daugiau, negu tai buvo čia, kur tai yra leistina“.

A.Lobovo laimei, tai neturėjo įtakos kovos baigčiai ir jis tapo nugalėtoju. Visgi jam tai yra tiesiog dar viena algos diena: nesvarbu – tai ringas, narvas ar dar kažkas kitas, kol jis gauna atlyginimą.

„Aš esu prizų kovotojas. Mano sėkmę apibūdina mano piniginė. Aš myliu šį sportą, jis yra mielas mano širdžiai, tačiau meluočiau, jeigu sakyčiau, kad neisiu ten, kur mano moka. Jeigu tai bus bokso kova – darykime tai. Aš galiu kautis su bet kuo, bet kada, bet kur ir bet kokiu būdu. Galiu kovoti visus, kur moka pinigus. Tu privalai mokėti“, – sakė A.Lobovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

silute
2019-06-24 19:45:17
To-gang ,idomus tu zmogus kad rasai tokes nesamones,,visi nori uzdirbti pinigu ir ko daugeu ,manau ir tu neisimtis ,,o jaigu as neteisus tai vaziuok i artimeuse kaima ir padek mociutems malku priskaldyti bei mesla is tvarto isvezti....tau juk pinigu nereike.
Atsakyti
gang
2019-06-24 18:58:41
pinigu kekš ė
Atsakyti
X to gang
2019-06-24 22:04:49
O tu kekse už dyką? :)Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford
Sek 02-23 Arsenal 18 : 30 Everton
Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United