Frankas Lampardas | Scanpix nuotr.

Frankas Lampardas | Scanpix nuotr.

Maurizio Sarri netekę Londono „Chelsea“ vis dar ieško naujo trenerio, o buvęs šio klubo puolėjas Didieras Drogba patvirtino, kad šiuo metu yra vedamos derybos su Franku Lampardu.

Būtent „Chelsea“ legenda yra laikomas favoritu užimti į Turino „Juventus“ išvykusio M.Sarri trenerio kėdę, nors ir jo dabartinis klubas „Derby County“ nenori pripažinti, kad jis gali sugrįžti į Londoną.

D.Drogba dar šį mėnesį buvo nufotografuotas kartu su F.Lampardu Londone, o dabar savo „Instagram“ paskyros gyvoje transliacijoje buvo paklaustas, kas būtų geriausias treneris „Chelsea“ ekipai, atsakė labai aiškiai.

„Tas, kuris šiuo metu veda derybas dėl šio darbo – Frankas Lampardas“, - teigia D.Drogba, tačiau nepateikė tikslesnių detalių, pavyzdžiui, kada jis gali būti pristatytas naujajame klube.

Tačiau „Derby County“ nenori pripažinti, kad derybos tarp „Chelsea“ ir F.Lampardo vyksta. Štai šios komandos ambasadorius Michaelis Johnsonas paprašė „Chelsea“ elgtis pagarbiai.

„Šis klubas dar neužmezgė jokio tiesioginio kontakto. Tačiau nuo tokių kalbų negalime pabėgti ir greičiausiai bus daugiau svarstymų „kada“ nei „ar taip bus“. 

Iš mūsų pusės, iš „Derby“ pusės, norime daugiau pagarbos iš „Chelsea“. Jeigu jie nori pradėti derybas, tuomet tegul jas ir pradeda. Jie turėtų atvirai apie tai kalbėti ir būti skaidrūs“, - teigia buvęs „Derby“ kapitonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton