„Žalgiris“
Rungtynės prasidės 17:00
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Rytas“
Paulie Malignaggi | „Stop“ kadras

Paulie Malignaggi | „Stop“ kadras

 Sekmadienio rytą Lietuvos laiku kovų be pirštinių organizacija „Bare Knuckle Fighting Championship“ (BKFC) surengė didelio susidomėjimo sulaukiusią kovą tarp buvusio profesionalų bokso pasaulio čempiono amerikiečio Paulie Malignaggi ir buvusio UFC kovotojo ruso Artiomo Lobovo.

Po penkių raundų kovos prireikė teisėjų sprendimo, kurie matė minimalią A.Lobovo persvarą (48-47, 48-47, 48-47).

Po kovos kalbėjęs P.Malignaggi išreiškė nepasitenkinimą teisėjų sprendimu ir teigė, kad jis turėjo laimėti šią dvikovą.

„Gavau viską, ką galėjau blogiausiai: siaubingą teisėjų sprendimą ir su savo kaire ranka padariau jo veidą kryžiukų-nuliukų lenta“, – sakė P.Malignaggi. „Pažiūrėkite į mano veidą, nukentėjau tik viename klinče. Viename klinče aš gavau smūgį ir tiek. Manau, kad padariau gerą darbą klinčuose, o daugiau jis nieko nepataikė į mane. Aš labai patogiai boksavausi.

Laimei, aš turiu daug patirties kaunantis su viena ranka nuo pat savo karjeros pradžios. Dešinę ranką esu susilaužęs labai daug kartų, todėl kai jos netekau, manau, kad koviausi labai gerai trečiame, ketvirtame ir penktame raunduose. Jis prigavo mane klinče trečiame raunde, tačiau be šio epizodo aš laimėjau ketvirtą ir penktą raundus. Penktame raunde jis man išviso nepataikė. Aš jį vis tikrinau su „jabs‘ais“ ir pataikiau kairius kablius. Jeigu norite, duokite jam ketvirtą raundą, nemanau, tačiau nemanau, kad galite tai padaryti“.

P.Malignaggi mano, kad ranką susilaužė antrame raunde, kai atliko smūgių kombinaciją į A.Lobovo veidą. Daug laiko kovotojai praleido klinče, o P.Malignaggi atkleidė, kad treniruotėse daug laiko praleido su bokso, kikbokso ir MMA treneriu Ray Longo tam, kad pasiruoštų dirbti būtent klinče. Daugeliu atveju P.Malignaggi jaučia, kad neutralizavo A.Lobovo puolimą, todėl suabejojo Floridoje vykusios kovos teisėjais.

„Galbūt juos suklaidino kelis kartus mano prarastas balansas ir jie pagalvojo, kad jis pataikė į mane bei privertė jį prarasti. Taip nutinka tada, kai kova valstijoje vyksta tik kas 50 metų. Tada tu turi teisėjus, kurie nenutuokia, ką jie po velniais čia daro. Visi, įskaitant jų motinas, mano, kad aš laimėjau kovą, tačiau žinote ką? Aš esu 38 metų ir tai galbūt yra ženklas sustoti. Galbūt aš tai tęsčiau, jeigu būčiau laimėjęs šią kovą. Buvo šiek tiek linksma čia pabūti“.

Visi trys teisėjai matė P.Malignaggi persvarą pirmame ir antrame raunduose, o A.Lobovo – trečiame, ketvirtame ir penktame. Tai dar labiau supainiojo P.Malignaggi, kuris manė, kad sėkmingiau kovojo dvikovai persiritus į antrą pusę.

„Ironiška, kad teisėjai davė man pirmus du raundus, o vėliau – nei vieno. Vėlgi – lygos nesąmonės. Tokie teisėjai skaičiuoja tik kraują ir nežiūri į tai, kas išties vyksta. Realiai, nieko neįvyko nuo tada, kai jis klinče pataikė man tikrai keletą gerų smūgių“, – sakė P.Malignaggi.

P.Malignaggi taip pat kalbėjo ir apie parodytą pagarbą po kovos, nepaisant to, kas buvo pasakyta prieš dvikovą.

„Turime jausti pagarbą vienas kitam ir manau, kad mes tai turėjome. Aš nesutinku su tuo, ką jis yra padaręs, tačiau esu tikras, kad žmonės nesutinka ir su tuo, kaip aš į tai atsakiau. Aš gerbiu Artiomą, jis turi naujagimį ir tikiuosi, kad jis iš to gavo naudos ir tai gerai panaudos“, – kalbėjo P.Malignaggi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

camp303
2019-06-23 22:00:31
Vis tiek Malignanngi vertas vien už tai, kad išdrįso sukovoti pagal tokias taisykles.
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …