Liviu Antalis | Ievos Markūnaitės/fkzalgiris.lt nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbolo A lygoje savų žiūrovų akivaizdoje 3:2 įveikė „Palangos“ futbolininkus ir sumažino savo atsilikimą iki čempionato lyderės Marijampolės „Sūduvos“ iki vos 2 taškų.

Liviu Antalis jau 7-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Žalgirį“ į priekį 1:0.

Grubia gynėjo klaida pasinaudojęs Andrejus Miazinas 16-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Idrisas Umajevas 30-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Palangos“ naudai 2:1.

Liviu Antalis vos po keturių minučių taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas vėl tapo lygus 2:2.

Pau Moreris 48-ąją minutę tiksliai uždarė Sauliaus Mikoliūno perdavimą ir vėl išvedė vilniečius į priekį 3:2.

Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley
Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool