Medardas Stankevičius prieš Bojaną Tokičių | Vytauto Dranginio nuotr.

Medardas Stankevičius prieš Bojaną Tokičių | Vytauto Dranginio nuotr.

 Minske (Baltarusija) vykstančiose 2-osiose Europos žaidynėse rimtą iššūkį grėsmingam varžovui metė lietuvis Medardas Stankevičius.

360-ą vietą ITTF stalo teniso pasaulio reitinge užimantis lietuvis pateko tiesiai į antrąjį vienetų varžybų ratą ir jame po permainingos kovos 2:4 (11:3, 8:11, 11:8, 7:11, 5:11, 10:12) nusileido slovėnui Bojanui Tokičiui. 38-erių metų veteranas šiuo metu pasaulio reitinge yra 55-as.

„Pirmus keturis setus viskas ėjosi gerai. Bet penktajame jis surado būdą, kaip žaisti prieš mane. Tai ir lėmė jo pergalę. Nesijaučiau nei silpnesns, nei stipresnis. Tik jo patirtis už mano tris kartus didesnė. Žaidėme lygiai, ta patirties įtaka nebuvo tokia didelė, kokios aš laukiau. Bet galiausiai ji išryškėjo, žmogus rado, kaip žaisti ir pergudravo mane“, - paaiškino Lietuvos stalo tenisininkas.

Lietuvis prie teniso stalo išsiskiria ne tik ūgiu, bet ir emocingumu. Gal tos emocijos padeda užsidegti kovai? „Be emocijų paprasčiausiai būtų neįdomu žaisti. Aš jų nevaldau, jos pačios iš manęs išeina“, - prisipažino sportininkas.

Tuo metu sūnų treniruojantis ir per varžybas greta aikštės sėdintis Viktoras Stankevičius emocijas stengiasi tramdyti Bet neslepia – jam ne visada pavyksta atskirti trenerio ir tėvo vaidmenų.

„Kai žaidžia Medardas, o ne kitas auklėtinis, reaguoju ne tik kaip treneris, emocijų būna tikrai daugiau“, - šyptelėjo V.Stankevičius.

Po trumpų atostogų M.Stankevičius pradės pasirengimą naujam sezonui. Vienas turnyras laukia jau rugpjūtį, o rugsėjį startuos Vokietijos klubų čempionatas, kuriame rungtyniauja lietuvis.

Bosnių kilmės slovėnas B.Tokičius 2011 m. Europos čempionate iškovojo bronzos medalius tiek vienetų, tiek dvejetų varžybose. Kiek anksčiau – 2009 m. – jis taip pat pelnė bronzą Europos čempionato dvejetų turnyre.

B.Tokičiaus trečiajame rate lauks 28-oji pasaulio raketė austras Danielis Habesohnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton