Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | Virgaudo Leknicko nuotr.

Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | Virgaudo Leknicko nuotr.

 Poznanėje (Lenkija) penktadienį duotas startas antrajam pasaulio irklavimo taurės etapui, į kurį atvyko ir nemažai Lietuvos sportininkų.

Vyrų porinių dviviečių valčių rungtyje kovą dėl aukštų vietų tęs Dovydas Nemeravičius ir Saulius Ritteris. Lietuviai antrajame atrankos plaukime finišavo antri (6:18.550 min.), o vėliau antri buvo ir pirmajame ketvirtfinalio plaukime (6:29.180). Lietuviai užsitikrino vietą tarp 12 geriausių įgulų ir plauks pusfinalyje.

Galingai etapą pradėjo Mindaugas Griškonis. Jis vyrų vienviečių valčių rungtyje laimėjo tiek penktąjį atrankos (6:58.350), tiek pirmąjį ketvirtfinalio (7:02.980) plaukimus ir užtikrintai pateko į pusfinalį.

Tik C finale plauks Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė. Pasaulio čempionės pirmajame moterų porinių dviviečių valčių atrankos plaukime buvo trečios (7:06.320), bet antrajame paguodos plaukime plaukė gerokai lėčiau, užėmė trečią vietą (7:17.640) ir kovos tik dėl 13-os vietos bendroje įskaitoje.

Moterų pavienių dviviečių valčių rungtyje nesėkmingai startavo Viktorija Senkutė ir Kamilė Kralikaitė. Trečiajame atrankos plaukime jos buvo 5-os (7:23.700), o vėliau 5-ą vietą užėmė ir ketvirtajame paguodos plaukime (7:37.760). Tai reiškia, kad lietuvės kartu su kitomis autsaiderėmis plauks D finale.

Vyrų porinių keturviečių valčių rungtyje Žygimantas Gališanskis, Dominykas Jančionis, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius antrąjį atrankos plaukimą baigė paskutiniai – penkti (6:35.710). Jų lauks paguodos plaukimas. Beje, starto protokole buvo įrašytas Martynas Džiaugys, tačiau jį pakeitė Ž.Gališanskis.

Neįgaliųjų vyrų vienviečių valčių pirmąjį atrankos plaukimą Augustas Navickas baigė 3-ias (10:14.390). Tai leido lietuviui iš karto patekti į pusfinalį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų