Emiliano Sala | Scanpix nuotr.

Emiliano Sala | Scanpix nuotr.

Šių metų pradžioje futbolo pasaulį sukrėtė skaudi netektis: į Velsą mažu privačiu lėktuvu skridęs Emiliano Sala nugarmėjo į Lamanšo sąsiaurio dugną, o jo kūnas buvo rastas tik po kelių savaičių paieškų.

„Nantes“ ekipai atstovavęs argentinietis sausio 21-ąją išskrido į Kardifą, tačiau savo kelionės tikslo taip ir nepasiekė. Po ilgų paieškų tik vasario septintąją jo kūnas buvo atpažintas lėktuvo nuolaužose. Kartu su juo skridęs pilotas Davidas Ibbotsonas taip ir nebuvo rastas.

Užsienio spaudoje kilo daug teorijų, kodėl ši tragedija įvyko: nuo skrydžiui neparuošto lėktuvo iki piloto nekompetencijos vykdyti tokias keliones oru.

Dorseto policijos departamentas Anglijoje ir toliau vykdo tyrimą dėl šio nutikimo, o dabar paaiškėjo, jog jie suėmė su šia byla susijusį vyrą, kuris yra įtariamas žmogžudyste.

„Mes atlikome plataus spektro tyrimą dėl E.Sala žūties ir toliau bendradarbiaujame su partneriais bandydami išsiaiškinti tiesą. Viena iš tyrimo krypčių yra išsiaiškinti, ar ši nelaimė įvyko dėl kokių nors kriminalinių motyvų ir ar yra tai įrodančių faktų.

Todėl birželio 19-ąją suėmėme 64-erių vyrą iš Šiaurės Jorkšyro dėl įtarimų įvykdžius žmogžudystę. Mes jį apklausėme ir jis padeda mums su šiuo tyrimu, vėliau jis buvo paleistas į laisvę.

Tai yra standartinė praktika, todėl daugiau neskelbsime tyrimo detalių, ypač neatskleisime šio vyro tapatybės, nebent jis būtų patrauktas į teismą“, - teigia detektyvas Simonas Huxteris.

Dorseto policija taip pat atskleidė, kad apie šį tyrimą E.Sala bei D.Ibbotsono šeimos yra nuolat informuojamos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …