Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

 Prieš keletą savaičių Niujorko „Madison Square Garden“ (JAV) arenoje vyko kova dėl keturių sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų, kurioje 29-erių metų britas Anthony Joshua gynė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO čempiono titulus prieš 29-erių metų JAV pilietį, bet meksikietiškų šaknų turintį Andy Ruizą.

Bokso pasaulis neabejotinu kovos favoritu laikė A.Joshua, tačiau įvyko viena didžiausių sensacijų istorijoje. Trečiajame raunde kovotojai keitėsi nokdaunais, o septintajame raunde A.Joshua dar du kartus krito į nokdauną ir galiausiai pralaimėjo kovą. A.Ruizui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu, jis atėmė iš varžovo visus 4 čempiono diržus.

Po kovos iškarto buvo pradėta kalbėti apie revanšinę dvikovą, o dabar skelbiama, kad derybos gali būti baigtos jau kitą savaitę.

„Matchroom“ vadybininkas Eddie Hearnas tikisi, kad kova įvyks tarp lapkričio 16 ir gruodžio 14 dienos ir ji galėtų vykti tiek Didžiojoje Britanijoje, tiek Niujorke.

„Kitos savaitės darbas skirtas užbaigti tam tikras sutarties detales. Negaliu jums daug ko atskleisti, nes pats dar nežinau ir galiu pasakyti tik tiek, kad tai bus tarp lapkričio 16 ir gruodžio 14 dienos. Mes turėjome pasiūlymų iš penkių skirtingų šalių, tačiau pagal mane, dėl šios kovos grumiasi Didžioji Britanija ir JAV“, – sakė E.Hearnas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.