Tysono Fury - Deontay Wilderio kovos akimirka | Scanpix nuotr.

Tysono Fury - Deontay Wilderio kovos akimirka | Scanpix nuotr.

 „Top Rank“ prezidentas Bobas Arumas kiek anksčiau šiemet į savo organizaciją priviliojo sunkiasvorių bokso žvaigždę Tysoną Fury.

Britas pirmoje kovoje pagal „Top Rank“ kontraktą neturėjo jokio vargo su Tomu Schwarzu ir susižėrė net 12,5 mln. JAV dolerių už nepilnus 2 raundus. B.Arumas anksčiau planavo, kad T.Fury turės dvi „apšilimo“ kovas prieš revanšą su Deontay Wilderiu. Visgi, pamatęs, kas nutiko Anthony Joshua, B.Arumas neberodo tokio noro rizikuoti ir neatmeta galimybės, kad dar šiemet gali įvykti antroji T.Fury ir D.Wilderio kovą.

„Turime rimtai išanalizuoti situaciją. ESPN ir „Fox“ turės nuspręsti, ar verta surengti revanšinę kovą jau artimiausiu metu. Maniau, kad mums reikia dviejų „apšilimo“ kovų Fury tam, kad jis atkreiptų į save JAV visuomenės dėmesį, tačiau užteko ir vienos kovos, kad pamatytume, koks jis fenomenalus atletas ir šoumenas. ESPN atliko nuostabų darbą, reklamuodami jo kovą ir mes manome, kad jie galėtų padirbėti ir prieš kovą su Wilderiu. Visgi, tai priklauso ne tik nuo mūsų norų. Reikia sužinoti, ką galvoja PBC ir „Fox“. Galvoju, kad mums nebereikėtų kvailioti ir žaisti su „apšilimo“ kovomis, nes Joshua ir Ruizo kovoje pamatėme, kad tokie „apšilimai“ ne visada vyksta pagal planą ir gali pridaryti daug problemų“, - kalbėjo B.Arumas.

D.Wilderis jau anksčiau skelbė, kad yra pasiekęs susitarimą dėl revanšo su kubiečiu Luisu Ortizu ir tikino, kad tokia kova greičiausiai vyks rugsėjį. Oficialiai ši kova dar nepaskelbta, todėl teoriškai D.Wilderis dar galėtų keisti savo planus, nors tai ir neatrodo realu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tai
2019-06-20 10:22:04
Aisku tik tiek kad ju neivyks tas pats buvo priea du metus kaip amerikietiskos imtynes issi dirbineja kaip nori
Atsakyti
gagas
2019-06-19 22:37:57
tegu kovoja, vistiek wilderis kovos su ortizu, tai fury turėtų laukti , ir betkokiu atvėju ateitų kiti metai.
Atsakyti