„Spurs“
II kėlinys, 4 min.
43
:
30
Atsinaujins po sek
„Rockets“

UFC prezidentas: „Būčiau idiotas, jei nesurengčiau J.Bieberio ir T.Cruise‘o kovos“ VIDEO, lažybininkai pateikė savo prognozes

2019.06.19 21:46
Dana White'as | Scanpix nuotr.

Dana White'as | Scanpix nuotr.

 Atlikėjas Justinas Bieberis prieš keletą dienų nustebino daugelį, pareikšdamas, kad nori kovoti su 31-eriais metais vyresniu aktoriumi Tomu Cruise‘u UFC narve.

Conoras McGregoras pasisiūlė organizuoti tokią kovą,  o J.Bieberis tikino, kad T.Cruise‘as bus bailys ir niekada nenusiplaus gėdos, jei atmes šį pasiūlymą. Visgi, jau kitą dieną atlikėjas persigalvojo ir pareiškė, kad tai buvo tik pokštas, pridėjęs, kad T.Cruise‘as neatitinka jo svorio kategorijos ir kad aktorius turi „tėvišką jėgą“, kuria nugalėtų atlikėją.

J.Bieberio komentare pažymėtas buvo ir UFC prezidentas Dana White‘as. Jis kurį laiką nekomentavo situacijos, kol trečiadienį „TMZ Sports“ portalui atskleidė neatmetantis galimybės, jog tokia kova išties gali įvykti.

„Noriu Jums pasakyti kai ką įdomaus. Daug žmonių kalba apie norą kovoti su UFC. Tai gali daryti NFL žaidėjai, šou pasaulio žvaigždės ir t.t. Pamačiau tą komentarą ir tuo metu nekreipiau į tai daug dėmesio, bet po truputį ši situacija įgavo pagreitį. Pora patikimų žmonių man paskambino ir pasakė, kad Tomas Cruise‘as sutiktų kovoti. Aš jiems pasakiau, kad jei tai yra tiesa ir jei visi tokios kovos dalyviai turi noro tai daryti, tuomet mes galime kalbėti. Būčiau idiotas, jei nesuorganizuočiau tokios kovos. Tai būtų lengviausiai reklamuojama kova UFC istorijoje. Ar ji taps realybe? Viskas įmanoma. Aš sakiau, kad Floydo ir Conoro kova niekada neįvyks, bet jį įvyko. Šiais laikais viskas įmanoma“, - teigė D.White‘as.

Beje, lažybininkai jau spėjo įvertinti J.Bieberio ir T.Cruise‘o galimybes tokioje kovoje. Jų teigimu, T.Cruise‘o galimybės laimėti siektų 62 proc., o J.Bieberio – 38 proc.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.