Josipas Tadičius | Evaldo Šemioto nuotr.

Marijampolės derbis LFF taurėje baigėsi be didesnių netikėtumų. Lietuvos čempionė „Sūduva“ lengvai nugalėjo „Marijampolė City“ rezultatu 4 – 1 ir žengė į turnyro ketvirtfinalį.

„Sūduva“ pirmoji išsiveržė į priekį, kuomet 35-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Robertas Vėževičius.

Įsibėgėjus antram kėliniui varžovai kiek netikėtai išlygino rezultatą. 65-ą minutę „Sūduvos“ vartininką nuginklavo saugas Deividas Karpavičius.

Į tai „Sūduva“ atsakė trimis vėlyvais įvarčiais. 73-ią minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Vytautas Andriuškevičius, po penkių minučių įvarčiu pasižymėjo ir Andro Švrljuga, o 84-ą minutę pergalę įtvirtino Mihretas Topčagičius – 4 – 1.