Luisas Enrique | Scanpix nuotr.

Luisas Enrique | Scanpix nuotr.

Luisas Enrique dėl asmeninių priežasčių pasitraukė iš Ispanijos rinktinės vyriausiojo trenerio posto. Komandos vairą nuo šiol perims iki tol ispanams laikinai vadovavęs Robertas Moreno.

„Priežastys, kurios atsirado nuo kovo mėnesio, neleidžia man vykdyti savo pareigų būnant nacionalinės komandos treneriu, todėl nusprendžiau pasitraukti. Norėčiau padėkoti štabui ir žaidėjams už jų profesionalumą. Nenoriu pamiršti ir padėkoti žiniasklaidai už jūsų diskretiškumą ir pagarbą“,- apie savo sprendimą pasakojo L.Enrique.

„L.Enrique mus informavo, jog netęs savo trenerio darbo. Turiu jam padėkoti, jis puikiai elgėsi su Ispanijos futbolo federacija, neturime jam net menkiausios pastabos. Mūsų durys visada jam bus atviros.

Federacija priėmė sprendimą pasitikėti R.Moreno. Jis dirbs tiek laiko, kiek ir buvo su juo pasirašytas kontraktas. Jis vadovaus komandai atrankoje į Europos čempionatą ir tęs jį, jei gerai atliks darbą ir į jį pateksime“,- kalbėjo federacijos prezidentas Luisas Rubialesas.

R.Moreno buvo paskirtas laikinuoju vyriausiuoju treneriu ir vadovavo Ispanijos rinktinei paskutinėse trejose žaistose rungtynėse po to, kai L.Enrique dėl skubių šeimos reikalų kovo mėnesį paliko komandą.

„Noriu padėkoti Ispanijos federacijai už išreikštą pasitikėjimą. Nesitikėjau tokiu būdu tapti vyriausiuoju komandos treneriu. Mes ir toliau bandysime tęsti darbus, kuriuos pradėjo L.Enrique“,- teigė R.Moreno.

Manoma, jog L.Enrique iš Ispanijos rinktinės pasitraukė dėl dukters, kuri susirgo onkologine liga.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-18 Watford 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 01-18 Southampton 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 01-18 West Ham United 17 : 00 Everton
Šeš 01-18 Norwich City 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 01-18 Manchester City 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 01-18 Brighton & Hov… 17 : 00 Aston Villa
Šeš 01-18 Arsenal 17 : 00 Sheffield United
Šeš 01-18 Newcastle United 19 : 30 Chelsea
Sek 01-19 Burnley 16 : 00 Leicester City
Sek 01-19 Liverpool 18 : 30 Manchester United