Pasibaigęs. 11-19 19:30
Europos taurė
Panionios
72
Lietkabelis
79
Pasibaigęs. 11-20 03:00
NBA
Thunder
113
Kings
99
Pasibaigęs. 11-20 03:00
NBA
Pelicans
118
Nuggets
125
Pasibaigęs. 11-20 05:00
NBA
Trail Blazers
121
Bulls
122
Pasibaigęs. 11-20 21:45
Eurolyga
Real Madrid
100
Žalgiris
99
Pasibaigęs. Vakar 03:00
NBA
Grizzlies
137
Kings
96
Pasibaigęs. Šiandien 03:00
NBA
Bulls
107
Heat
143
Pasibaigęs. Šiandien 04:30
NBA
Rockets
109
Nuggets
112
Pasibaigęs. Šiandien 14:00
A Lyga - Final
Riteriai
2
Neptunas
1
Pasibaigęs. Šiandien 16:50
LKL
Jonava
71
Rytas
105
GYVAI. II kėlinys, 10 min.
LKL
Šiauliai
42
Gargždai
42
Rytoj, 03:00
NBA
Bulls
-
Wizards
-
Rytoj, 05:00
NBA
Nuggets
-
Kings
-
Rytoj, 16:50
LKL
Lietkabelis
-
Žalgiris
-
Rytoj, 19:10
LKL
Nevėžis
-
Juventus
-
11-25, 03:00
NBA
Grizzlies
-
Nuggets
-
11-25, 03:00
NBA
Pelicans
-
Bulls
-
11-25, 05:00
NBA
Kings
-
Timberwolves
-
11-25, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
Baskonia
-
11-25, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Borussia
-
Villarreal
-
11-25, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Chelsea
-
Barcelona
-
11-25, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Manchester City
-
Bayer
-
11-26, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Arsenal
-
Bayern
-
11-26, 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
-
Tottenham
-
11-26, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Atletico
-
Inter
-
11-26, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Liverpool
-
PSV
-
11-27, 05:00
NBA
Kings
-
Suns
-
11-29, 02:30
NBA
Hornets
-
Bulls
-
11-29, 04:30
NBA
Nuggets
-
Spurs
-
11-29, 04:30
NBA
Jazz
-
Kings
-
11-30, 02:30
NBA
Pacers
-
Bulls
-
11-30, 04:00
NBA
Suns
-
Nuggets
-
12-01, 04:00
NBA
Kings
-
Grizzlies
-
12-02, 02:30
NBA
Magic
-
Bulls
-
12-02, 04:00
NBA
Nuggets
-
Mavericks
-
12-03, 18:30
KMT
Juventus
-
Nevėžis
-
12-04, 02:00
NBA
Pacers
-
Nuggets
-

D.Jazdauską artėjančiame motokroso čempionato etape tenkina tik pergalė

2019-06-19 11:12
Domantas Jazdauskas | Organizatorių nuotr.

Domantas Jazdauskas | Organizatorių nuotr.

 Praėjusį savaitgalį Lietuvos motociklų kroso gerbėjai savo dėmesį nukreipė į kaimyninę Latviją – čia vykusiame MXGP Pasaulio čempionate varžėsi Arminas Jasikonis ir Dovydas Karka. Greičiausių motociklų klasėje MXGP A. Jasikonis dviejuose važiavimuose užėmė atitinkamai 25 ir 7 vietas, o D. Karka EMX250 klasėje – 29 ir25. Artėjantį savaitgalį visų žvilgsniai krypsta atgal į Lietuvą, nes Anykščių rajone, atnaujintoje Mickūnų trasoje, vyks antrasis šalies motociklų kroso čempionato etapas, kuriame susirinks apie 200 dalyvių – nuo darželį dar lankančių vaikų iki senjorų.

Anykščių rajono Mickūnų trasa pastaraisiais metais buvo atnaujinta, tad dalyviai ją žino prasčiau nei kitas čempionato trasas, o tai turėtų įnešti papildomos intrigos. Vis tik nežinomybė kankina toli gražu ne visus sportininkus: kai kurie jų pasitiki savo jėgomis ir teigia, jog gerą rezultatą parodyti privalu bet kurioje vietoje.

Tikslas – pergalė

Paklaustas apie tai, ko tikisi iš artėjančio etapo, pastarųjų dviejų metų Lietuvos MX1 klasės čempionas Domantas Jazdauskas nedaugžodžiavo – tikisi tik gero oro.

„Važiuojame nugalėti. Atnaujintoje trasoje važiuoti dar neteko, tačiau gruntas ten minkštas kaip smėlis – man jis prie širdies. Kad ir kokia ta atnaujinta trasa bus, man ji turėtų patikti. Visos trasos Lietuvoje jau daug kartų išvažinėtos ir yra kaip savos“, – pasakojo motociklininkas iš Žemaitijos.

Gerą orą jis paminėjo ne be reikalo. Orų prognozės artėjančiam savaitgaliui žada didelį karštį, tačiau sinoptikai neatmeta ir staigaus trumpalaikio lietaus tikimybės. Kas nutinka per trumpą, bet labai intensyvų lietų, žiūrovai puikiai patyrė 2018 m. etape Panevėžyje – tuomet motokroso čempionato etapas tapo pravažumo lenktynėmis ir jas reikėjo kuriam laikui sustabdyti.

„Šis sezonas prasidėjo puikiai. Jaučiuosi daug geriau nei pernai ar užpernai – turiu gerą techniką, mane palaiko daug žmonių. Todėl visam sezonui keliame sau aukščiausius tikslus“, – teigė D. Jazdauskas, nugalėjęs pirmame Lietuvos motociklų kroso čempionato etape Petrašiūnų trasoje Pakruojo raj.

Jo planai šiemet itin ambicingi: sportininkas kelia aukščiausius tikslus varžybose Lietuvoje, dalyvaus visame Latvijos čempionate bei pavieniuose Baltijos šalių bei Vokietijos čempionato etapuose.

Po pertraukos – staigmena

Austėja Tamuliūnaitė yra unikali motociklininkė Lietuvoje: ji keturračiu varžosi bendrojoje „Open“ įskaitoje, nors kitos moterys dalyvauja specialiai joms sukurtoje įskaitoje. Nepaisant to, jos rezultatai puikūs – pirmame etape Pakruojyje ji finišavo trečia.

„Dalyviai tie patys kaip ir praėjusiais metais, visų pajėgumas daugmaž žinomas – tik vieni labiau patobulėja, kiti mažiau, tad pozicijos šiek tiek keičiasi. Artėjančiame etape taip pat tikiuosi užimti prizinę vietą ir galbūt išsilaikyti šioje pozicijoje iki sezono pabaigos“, – pasakojo A. Tamuliūnaitė.

Savo motociklininkės karjerą ji pradėjo važiuodama ant dviejų ratų, tačiau po paauglystėje pusmetį trukusios pertraukos išbandė save prie keturračio vairo ir jau daug metų su juo nesiskiria.

Sportininkė prisiminė, kad Anykščių trasoje buvo važiavusi maždaug prieš 10 metų ir pernai čia atvykus laukė staigmena – trasa rekonstruota ir važiuoti reikia į kitą pusę nei anksčiau.

„Užtruko kol prisišaudėm, kaip reikia važiuoti – trasa tolokai nuo mano namų, tad čia būnu rečiau. Tačiau Lietuvoje visos trasos yra žinomos ir tikrai čia padarysiu viską, ką galiu geriausiai“, – teigė keturračio vairuotoja.

Šiemet ji neplanuoja varžytis už Lietuvos ribų, tačiau ir gimtinėje laukia daug aktyvių savaitgalių – be Lietuvos čempionato, Austėja taip pat varžysis Lietuvos taurės varžybose.

Antras Lietuvos motociklų kroso čempionato etapas Anykščių rajono Mickūnų trasoje vyks artėjantį savaitgalį, birželio 22–23 dienomis. Šeštadienį trasoje pasirodys jaunieji motociklininkai bei veteranai, o sekmadienį – galingiausių MX1, MX2 bei 125 klasių sportininkai, keturračių vairuotojai bei motociklų su priekabomis ekipažai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų