Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Brazilijos rinktinė prarado pirmuosius taškus namuose vykstančiame „Copa America“ turnyre. Jie sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Venesuela.

Brazilai dominavo aikštėje ir kontroliavo kamuolį 68 procentus rungtynių laiko. Tai jiems leido susikurti 19 progų smūgiams į vartus, tačiau nė viena jų galiausiai nevirto įvarčiu nepaisant to, kad du kartus pasiuntė kamuolį į vartus.

60-ą minutę Gabrielis Jesusas sulaukė puikaus perdavimo ir nesudėtingu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau VAR technologiją pasitelkęs teisėjas šio smūgio neįskaitė dėl nuošalės.

Toks pat likimas laukė ir Philippe Countinho, kuris 87-ą minutę nuginklavo Venesuelos vartininką, tačiau teisėjas neįskaitė ir šio įvarčio.

Kitame susitikime Peru rinktinė iškovojo pirmąją pergalę turnyre, rezultatu 3 – 1 įveikdama Boliviją.

Bolivija pirmoji išsiveržė į priekį, kuomet 28-ą minutę Marcelo Martinsas realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Į tai Peru atsakė trimis įvarčiais. 45-ą minutę Paolo Guerrero išlygino rezultatą, 55-ą minutę Jeffersonas Farfanas jį persvėrė, o 95-ą minutę Edisonas Floresas įtvirtino savo rinktinės pergalę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.