Pasibaigęs. 07-06 16:45
A Lyga
Dainava
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. 07-07 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Sūduva
2
Pasibaigęs. 07-11 19:00
A Lyga
Riteriai
0
Šiauliai
2
Šiandien, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
Rytoj, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Džiugas
-
07-20, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Šiauliai
-
07-20, 19:30
A Lyga
Sūduva
-
Riteriai
-
07-20, 20:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
07-21, 19:30
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Dainava
-
07-26, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Dainava
-
07-27, 16:45
A Lyga
Sūduva
-
Džiugas
-

L.Goretzka neketina raginti L.Sane persikelti į „Bayern“: „Jis turi pats nuspręsti, kuris žingsnis yra tinkamiausias“

2019-06-18 12:51
Leroy'us Sane | Scanpix nuotr.

Leroy'us Sane | Scanpix nuotr.

Miuncheno „Bayern“ atstovaujantis saugas Leonas Goretzka teigia neketinantis spausti Leroy‘ų Sane persikelti į Bavariją, kadangi jis pats turi nuspręsti, kuris žingsnis jam bus tinkamiausias.

L.Sane nebėra tvirtas „Manchester City“ startinės sudėties žaidėjas, todėl užsienio spaudoje netrūksta spekuliacijų, esą jis šią vasarą gali palikti komandą ir ieškoti naujų iššūkių.

Iki šiol su juo yra labiausiai siejami „Bayern“, tačiau šios komandos vadovai aiškiai pareiškė, kad neketina pateikti konkretaus pasiūlymo anglams, kol vokietis pats nepasakys, jog nori sugrįžti į gimtinę.

L.Goretzka praleido ne vienerius metus su L.Sane Gelzenkircheno „Schalke“ gretose, tačiau teigia neketinantis tuo pasinaudoti bandant privilioti krašto puolėją į Miuncheną.

„Leroy‘us žino, kad Miunchenas yra labai gražus miestas. Niekam nereikia dar labiau saldinti šios situacijos. Jis žino, kad visuomet gali klausti mano patarimo ar nuomonės. Visgi jis pats turi nuspręsti, kuris žingsnis jam yra tinkamiausias“, - teigia L.Goretzka.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
KREPŠINIS