Donaldas „Kaubojus“ Cerrone'as | Organizatorių nuotr.

Donaldas „Kaubojus“ Cerrone'as | Organizatorių nuotr.

 „UFC 238“ turnyras Čikagoje (JAV) buvo surengtas daugiau nei prieš savaitę, bet tik dabar buvo paviešintos medikų išvados, apžiūrėjus kiekvieną kovotoją.

Kaip ir spėta, rimčiausios sankcijos skirtos Donaldui „Kaubojui“ Cerrone‘ui. Kovoje su Tony Fergusonu jo veidas buvo visiškai sumaitotas, akis „aklinai“ uždaryta, o kovą teko nutraukti gydytojams. D.Cerrone‘as kol kas yra suspenduotas neribotam laikotarpiui ir turės atlikti papildomus tyrimus, norėdamas gauti leidimą vėl kovoti.

UFC prezidentas Dana White‘as po kovos tikino, kad D.Cerrone‘ui lūžo nosis ir akiduobė. Pats „Kaubojus“ po apsilankymo pas medikus teigė, kad tai nebuvo tiesa ir kad jis neva išvengė lūžių.

Jessica Eye po titulinės kovos su Valentina Ševčenko buvo suspenduota 120 dienų. 90 dienų kovoti negalės dar vienas titulinės kovos dalyvis Marlonas Moraesas. Koją dar prieš titulinę kovą susižeidęs Henry Cejudo suspenduotas 60 dienų, tiek pat laiko turės pailsėti ir T.Fergusonas. Iš trijų paskutinių vakaro kovų dalyvių nenukentėjo tik V.Ševčenko. UFC pasaulio čempionė nesulaukė jokių sankcijų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.