Henrikas Žustautas | Alfredo Pliadžio nuotr.

Henrikas Žustautas | Alfredo Pliadžio nuotr.

 Birželio 21 – 30 dienomis Baltarusijos sostinėje Minske vyks antrosios Europos žaidynės, kuriose dalyvaus 4082 atletai.

Žaidynių programą sudarys 15 sporto šakų, 23 rungtys. 8-iose iš jų bus vykdoma kvalifikacija į 2020-ųjų metų Tokijo olimpines žaidynes.

Oficialią Lietuvos komandą Baltarusijos sostinėje vyksiančiose žaidynėse sudaro 72 sportininkai, 30 trenerių, 4 komandų vadovai, 11 medikų, 3 delegacijos vadovai ir 10 komandą aptarnaujančio personalo. Lietuvos garbę gins 32 moterys ir 40 vyrų, 13 sporto šakų atstovai. Iš Lietuvos delegaciją sudarys 131 asmuo.

Mūsiškiai dalyvaus 3x3 krepšinio, sportinio šaudymo, šaudymo iš lanko, lengvosios atletikos, bokso, sambo, dziudo, imtynių, badmintono, kanojų ir baidarių, gimnastikos, dviračių sporto bei stalo teniso varžybose.

Atidarymo ceremonija vyks birželio 21 dieną nuo 20:00 val., o uždarymo – birželio 30 nuo 20:00 val.

Pirmosios Europos žaidynės 2015 metais vyko Baku (Azerbaidžanas), kuriose Lietuvos atstovai iškovojo 2 aukso, 1 sidabro ir 4 brinzos medalius.

Sportas.lt primena, kad tada Lietuvai aukso medalį iškovojo kanojos irkluotojas Henrikas Žustautas, plaukikas Andrius Šidlauskas parvežė net du - aukso ir sidabro medalius, pranokusios trenerių lūkesčius bronzos medaliais nustebino paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė, du bronzos medalius pelnė sambo atstovai Radvilas Matukas ir Rūta Aksionova, bronza taip pat pasipuošė atkakliai kovojęs badmintonininkas Kęstutis Navickas.

Žemiau pateikiame Lietuvos sportininkų tvarkaraščius bei rezultatus. Lietuviams patekus į kitus etapus, taip pat atnaujinsime papildomų etapų tvarkaraščius.

Krepšinis 3x3:

Lietuvos rinktinės sudėtis: Medas Kuprijanovas, Paulius Semaška, Mintautas Bulanovas, Aurelijus Pukelis.

Grupių etapas:

Data Etapas Komanda 1 Komanda 2 Rezultatas
06-21, 16:40 C grupė Lietuva Estija 21:13
06-23, 17:15 C grupė Lietuva Baltarusija 19:13
06-23, 18:40 C grupė Lietuva Slovėnija 17:21
06-24, 16:05 Ketvirtfinalis Lietuva Lenkija 16:19

Baidarių ir kanojų irklavimas:

Data Atletas Etapas Rungtis Rezultatas
06-25, 9:00 Vadimas Korobovas Atranka C-1 1000 m 5 vieta, 3 min. 56,949 sek.
06-25 Vadimas Korobovas Pusfinalis C-1 1000 m 2 vieta, 3 min. 49,412 sek.
06-26, 10:25 Vadimas Korobovas Finalas C-1 1000 m 8 vieta, 4 min. 13,583 sek.
06-25, 10:03 Ričardas Nekriošius
Andrėjus Olijnikas
Atranka K-2 1000 m 5 vieta, 3 min. 16,998 sek.
06-25 Ričardas Nekriošius
Andrėjus Olijnikas
Pusfinalis K-2 1000 m 3 vieta, 3 min. 13,427 sek.
06-25, 11:15 Ričardas Nekriošius
Andrėjus Olijnikas
Finalas K-2 1000 m 4 vieta, 3 min. 19,045 sek
06-25, 11:22 Henrikas Žustautas
Ilja Davidovskij
Atranka C-2 1000 m 6 vieta, 3 min. 47,764 sek.
06-25 Henrikas Žustautas
Ilja Davidovskij
Pusfinalis C-2 1000 m 9 vieta, 3 min. 45,441 sek.
06-26, 14:30 Henrikas Žustautas Atranka C-1 200 m 2 vieta, 39,526 sek.
06-27 Henrikas Žustautas Finalas C-1 200 m 9 vieta, 46,073 sek.
06-26, 14:40 Rūta Dagytė Atranka C-1 200 m 7 vieta, 52,296 sek
06-26 Rūta Dagytė Pusfinalis C-1 200 m 8 vieta 55,604 sek.
Galutinė įskaita: 14 vieta
06-26, 14:50 Artūras Seja Atranka K-1 200 m 2 vieta, 34,958 sek.
06-26 Artūras Seja Pusfinalis K-1 200 m 1 vieta, 34,303 sek.
06-27 Artūras Seja Finalas K-1 200 m 5 vieta, 39,506 sek

Sportinė gimnastika:

Data Atletas Rungtis Rezultatas
06-27, 13:00 Robertas Tvorogalas daugiakovė
laisvieji pratimai
pratimai ant arklio su rankenom
pratimai ant žiedų
atraminiai šuoliai
pratimai ant lygiagrečių
pratimai ant skersinio

Šaudymas:

Data Atletas Rungtis Rezultatas
06-23, 11:50 Gabrielė Rankelytė 10 m Pistol 35 vieta
06-23, 11:50 Jekaterina Ždanova 10 m Pistol 36 vieta
06-24, 11:15 Karolis Girulis 10 m Pistol 617 tšk., 38 vieta
06-25, 9:00 Gabrielė Rankelytė 25 m SP 30+30 32 vieta
06-25, 9:00 Jekaterina Ždanova 25 m SP 30+30 31 vieta
06-25, 12:15 Karolis Girulis 50 m iš trijų padėčių 1161 tšk., 24 vieta
06-26, 9:00 Alisa Bogdanova SK 125W 104 tšk., 24 vieta
06-26, 9:00 Rolandas Račinskas SK 125M 108 tšk., 27 vieta
06-28, 9:00 Alisa Bogdanova
Rolandas Račinskas
SK MIX

Šaudymas iš lanko:

Data Etapas Atletas Rungtis Varžovė Rezultatas
06-21,14:45 Kvalifikacija Inga Timinskienė olimpinis lankas 594 tšk., 40 vieta
06-25, 9:00-9:30 1/32 Inga Timinskienė olimpinis lankas Aybuke Aktuna (624 tšk.) 5-5, papildomas šūvis 9-10

Dviračių plento lenktynės:

Data Atletas Rungtis Rezultatas
06-23, 12:00 Gediminas Bagdonas grupinės 24 vieta, 4:10:58
06-23, 12:00 Justas Beniušis grupinės 68 vieta
06-23, 12:00 Ramūnas Navardauskas grupinės 80 vieta
06-23, 12:00 Venantas Lašinis grupinės 91 vieta
06-23, 12:00 Rojus Adomaitis grupinės 88 vieta
06-23, 12:00 Rasa Leleivytė grupinės 9 vieta, 3:08:13
06-23, 12:00 Silvija Pacevičienė grupinės 68 vieta, 3:21:02
06-25, 10:00 Silvija Pacevičienė individualios 26 vieta, 41:42:85
06-25, 13:00 Gediminas Bagdonas individualios 5 vieta, 34:16:54
06-25, 13:00 Ramūnas Navardauskas individualios 19 vieta, 35:55:79

Dviračių treko lenktynės:

Data Atletas Rungtis Rezultatas
06-27, 17:05 Simona Krupeckaitė
Miglė Marozaitė
komandinis sprintas
kvalifikacija
6 vieta, 34.091 sek.
06-27 Simona Krupeckaitė
Miglė Marozaitė
Ketvirtfinalis 33.083 sek.
06-27 Simona Krupeckaitė
Miglė Marozaitė
Finalas 2 vieta, 33,225 sek.
06-27, 19:30 Viktorija Šumskytė taškų lenktynės nebaigė lenktynių
06-28, 13:00 Vasilijus Lendelis sprintas
06-28, 13:35 Simona Krupeckaitė keirinas
06-28, 13:35 Miglė Marozaitė keirinas
06-28, 20:00 Olivija Baleišytė skrečas
06-28, 20:00 Viktorija Šumskytė skrečas
06-29, 10:00 Simona Krupeckaitė sprintas
06-29, 10:00 Miglė Marozaitė sprintas
06-29, 12:20 Olivija Baleišytė omniumas
06-29, 12:20 Viktorija Šumskytė omniumas
06-30, 09:00 Svajūnas Jonauskas keirinas
06-30, 11:35 Simona Krupeckaitė 500 m
06-30, 11:35 Miglė Marozaitė 500 m
06-30, 14:30 Olivija Baleišytė medisonas
06-30, 14:30 Viktorija Šumskytė medisonas

Boksas:

Data Etapas Atletas 1 Atletas 2 Rezultatas
06-22, 18:30-19:45 Pirmas Edgaras Skurdelis (60 kg) Valerijus Tsernoglavskis (Estija) E.Skurdelio pergalė techniniu nokautu
06-25, 14:00 Aštuntfinalis Edgaras Skurdelis (60 kg) Gabilas Mamedovas (Rusija) 0:5
06-22, 15:00-17:00 Pirmas Vytautas Balsys (75 kg) Mindaugas Gedminas (Norvegija) 0:5
06-24, 15:00-16:00 Aštuntfinalis Mantas Valavičius (+91 kg) Vladenas Babičius (Serbija) 0:5

Sambo:

Data Etapas Atletas 1 Atletas 2 Rezultatas
06-22 Ketvirtfinalis Karina Stefanovič (+80 kg) Anatasija Sapsa (Ukraina) 0:9
06-22 Paguoda Karina Stefanovič Alina-Petronela Paunesca 0:4
06-23 Ketvirtfinalis Gintaras Katkus (52 kg) Aghasifas Samadovas (Azerbaidžanas) 0:5
06-23 Paguodos kova Gintaras Katkus Gabrielis-Stefanita Rima (Rumunija) 1:3

Badmintonas:

Data Etapas Atletas 1 Atletas 2 Rezultatas
06-24 Kvalifikacija Vytautė Fomkinaitė
Gerda Voitechovskaja
Nikoletta Bukoviczki ir Daniella Gonda (Vengrija) 13:21, 21:14, 19:21
06-25 Kvalifikacija Vytautė Fomkinaitė
Gerda Voitechovskaja
Lauren Smith ir Chloe Birch (Didžioji Birtanija) 9:21, 15:21
06-26 Kvalifikacija Vytautė Fomkinaitė
Gerda Voitechovskaja
Sara Thygesen ir Maiken Fruergaard (Danija) 10:21, 7:21
06-24 Pirmas ratas Vytautė Fomkinaitė Marie Batomene (Prancūzija) 12:21, 16:21
06-25 Pirmas ratas Vytautė Fomkinaitė Kirsty Gilmour (Didžioji Britanija) 14:21, 11:21
06-26 Pirmas ratas Vytautė Fomkinaitė Elisą Wiborg (Norvegija) 21:10, 21:13

Dziudo:

Data Etapas Atletas 1 Atletas 2 Rezultatas
06-22, 10:30-15:40 1/64 Andrejus Klokovas (-66 kg) Dzmitrijus Šeršanas Pergalę iškovojo D.Šeršanas
06-23, 10:30-15:15 1/64 Kęstutis Vitkauskas (-73 kg) Bilalas Ciloglu (Turkija) Pergalę iškovojo B.Ciloglu
06-24, 10:30-15:15 1/64 Sandra Jablonskytė (+78 kg) Marina Sluckaja (Baltarusija) Pergalę iškovojo M.Sluckaja
06-24, 10:30-15:15 1/64 Santa Pakenytė (+78 kg) Galina Tarasova (Ukraina) Pergalę iškovojo G.Tarasova
06-24, 10:30-15:15 1/64 Karolis Bauža (-100 kg) Kazbekas Zankišijevas (Rusija) Pergalę iškovojo K.Zankišijevas

Imtynės:

Data Etapas Atletas 1 Atletas 2 Rezultatas
06-26, 12:40-13:20 Ketvirtfinalis Danutė Domikaitytė (WW 68 kg) Marija Mamašuk (Baltarusija) Pergalę iškovojo D.Domikaitytė
06-26 Pusfinalis Danutė Domikaitytė (WW 68 kg) Anastasija Grigorjeva (Latvija) Pergalę iškovojo A.Grigorjeva
06-27 Dėl 3 vietos Danutė Domikaitytė (WW 68 kg)
06-26, 12:20-12:50 Aštuntfinalis Lukas Krasauskas (FS 97 kg) Magomedgadži Nurovas (Šiaurės Makedonija) Pergalę iškovojo M.Nurovas
06-27, 11:50-12:20 Aštuntfinalis Auksė Rutkauskaitė (WW 57 kg)
06-27, 12:40-13:20 Aštuntfinalis Kamilė Gaučaitė (WW 76 kg)
06-27, 12:20-12:50 Aštuntfinalis Kornelija Zaicevaitė (WW 62 kg)
06-29, 11:20-11:50 Aštuntfinalis Eividas Stankevičius (GR 87 kg)
06-29, 12:10-12:40 Aštuntfinalis Romas Fridrikas (GR 130 kg)

Stalo tenisas:

Data Etapas Atletas 1 Atletas 2 Rezultatas
06-22, 10:00-21:00 2ratas Medardas Stankevičius Bojanas Tokičius (Slovėnija) 2:4

Lengvoji atletika:

Data Etapas Atletas Rezultatas
06-23, 17:40-19:40 Kvalifikacija Lengvosios atletikos rinktinė 3 grupėje 3/6 vieta
06-24, 19:00-20:30 Individualių rungčių apdovanojimai Lengvosios atletikos rinktinė Medalių iškovoti nepavyko
06-25, 14:20-22:00 Ketvirtfinalis Lengvosios atletikos rinktinė 3/6 vieta

Lengvosios atletikos rinktinė:

Karolina Deliautaitė (100 m)

Kostas Skrabulis (100 m)

Rapolas Saulius (110 m b/b)

Rasa Mažeikaitė (100 m b/b)

Liveta Jasiūnaitė (ieties metimas)

Jogailė Petrokaitė (šuolis į tolį)

Adrijus Glebauskas (šuolis į aukštį)

Erika Krūminaitė (4x400 m)

Modesta Justė Morauskaitė (4x400 m)

Artūras Janauskas (4x400 m)

Rokas Pacevičius (4x400 m)

Benediktas Mickus (universali estafetė)

Eglė Balčiūnaitė (universali estafetė)

Gediminas Truskauskas (universali estafetė)

Eva Misiūnaitė (universali estafetė)

Mindaugas Striokas (estafetė)

Akvilė Andriukaitytė (100 m)

Martynas Vrašinskas (110 m b/b)

Gabija Galvydytė (estafetė)

Monika Elenska (estafetė)

Augustė Ragalaitė (šuolis į tolį)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141