Billy Baronas | „Twitter“ nuotr.

Pirmadienį įspūdingai pasibaigė Serbijos krepšinio lygos finalas, kuriame po dramatiškos kovos triumfavo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa.

Buvusio Vilniaus „Ryto“ žaidėjo Billy Barono vedama „Crvena Zvezda“ svečiuose 76:75 palaužė Belgrado „Partizan“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo rezultatu 3-1.

Ketvirtame kėlinyje rungtynės buvo sustabdytos dėl prakiurusio senosios „Pionir“ arenos stogo, tačiau vėliau jos buvo pratęstos, o žiūrovai išvydo tikrą dramą.

B.Baronas likus žaisti 3 sekundes pradėjo reidą link krepšio ir palikęs savo varžovą už nugaros pelnė du taškus, nulėmusius „Crvena Zvezda“ pergalę.

Visgi dėl skriejančių daiktų krepšininkai ilgai aikštėje džiaugtis negalėjo ir patraukė į rūbinę.

„Partizan“: Djordje Gagičius ir Alexas Renfroe po 11, Ognjenas Jaramazas 9.

„Crvena Zvezda“: Billy Baronas 19, Dejanas Davidovacas 13, Michaelas Ojo 12.