Virmantas Lemežis | Organizatorių nuotr.

Virmantas Lemežis | Organizatorių nuotr.

 Kaip ir dar trys Lietuvos klubai, sostinės „Riteriai“ jau šį antradienį sužinos, su kokiu varžovu pradės 2019/ 2020 metų UEFA Europos lygos kampaniją. Pirmąkart patekę į skirstytųjų grupę, Riteriai, jau aišku, kad pirmajame etape išvengs Varšuvos „Legia“, Bukarešto FCSB „Steaua“,„Malmo“ FF ir panašaus pajėgumo varžovų.

Per ketverių metų istoriją Riteriai tik kartą nepateko į antrąjį etapą. Visais kitais atvejais – sunkiau ar lengviau – buvo pratęstas pasirodymas Europoje.

„Praeitis nieko nereiškia ir, nepaisant to, kad patekome į skirstytųjų grupę, vis tiek sakau, kad mums lengvų varžovų nėra. Tokiuose trumpuose turnyruose labai didelį vaidmenį vaidina psichologija, todėl kol kas ruošiamės pačiam turnyrui, o komandų neskirstome į tas, kurių norėtumėm ar nenorėtum.

Kita vertus, būtų neteisinga sakyti, kad buvimas skirstytųjų grupėje nėra privalumas. Tik tiek, kad vis tiek viską reikės įrodyti aikštėje“, – oficialiai klubo svetainei sakė „Riterių“ direktorius Virmantas Lemežis.

Jau aišku, kad šiemet turnyrą pradėti teks su viena iš šių šalių komanda: Rumunija, Slovakija, San Marinas, Farerų salos, Gruzija, Juodkalnija, Vengrija, Slovėnija, Liuksemburgas, Moldova, Estija, Latvija, Šiaurės Airija, Malta, Islandija, Albanija, Airija, Bosnija ir Hercegovina, Gibraltaras, Velsas, Armėnija, Šiaurės Makedonija, Suomija arba Kosovas.

„Aišku, džiugu, kad nėra Azerbaidžano bei Kazachstano komandų. Iš tų, kas yra, nesinorėtų skristi į Farerų salas bei Balkanų šalis. Apskritai, mūsų jaunai komandai būtų žymiai paprasčiau, jei mes kasdien žaistumėm Europoje. Dabar kita situacija – per dvejas rungtynes pirmiausiai privalai susidoroti su tave slegiančia atsakomybe, pirmiausiai privalai nugalėti save. Jei tai pavyksta, tada aikštėje tampa šiek tiek lengviau“, – sakė V.Lemežis.

Pirmasis UEFA Europos lygos atrankos etapas bus žaidžiamas liepos 11 ir 18 dienomis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-26 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Neptūnas“
10-26 „Juventus“ 17:00 „Nevėžis“
10-26 „Rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-27 „Lietkabelis“ 17:00 „Sintek-Dzūkija“
10-27 „Žalgiris“ 17:20 „CBET“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-26 Riteriai 13 : 00 Panevėžys
Šeš 10-26 Atlantas 13 : 00 Palanga
Šeš 10-26 Sūduva 13 : 00 Žalgiris
Šeš 10-26 Kauno Žalgiris 13 : 00 Stumbras