Pasibaigęs. 10-12 16:50
LKL
Juventus
86
Šiauliai
73
Pasibaigęs. 10-12 19:10
LKL
Jonava
86
Nevėžis
82
Pasibaigęs. 10-14 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
88
Žalgiris
79
Pasibaigęs. 10-15 18:30
KMT
Juventus
97
Jonava
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
94
Ratiopharm
98
Pasibaigęs. 10-15 19:00
KMT
Šiauliai
89
Gargždai
83
Pasibaigęs. 10-15 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
92
Rytas
83
Pasibaigęs. 10-15 21:00
Europos taurė
Venezia
89
Neptūnas
69
Pasibaigęs. 10-16 20:00
Eurolyga
Žalgiris
78
EA7 Emporio Armani
89
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-

Pasaulio šaudymo iš lanko čempionate – lietuvių rekordai ir nesutramdytas jaudulys fotogalerija + VIDEO

2019-06-17 17:11
Pasaulio šaudymo iš lanko čempionatas | Organizatorių nuotr.

Pasaulio šaudymo iš lanko čempionatas | Organizatorių nuotr.

 Amsterdame (Nyderlandai) vykęs pasaulio šaudymo iš lanko čempionatas Lietuvos sportininkams susiklostė dvejopai. Šiose varžybose buvo užfiksuoti net du Lietuvos rekordai, tačiau asmeninėse varžybose aukštesnes vietas iškovoti sutrukdė patirties stygius.

Moterų olimpinių lankų grupės atrankoje Lietuvos komanda - Inga Timinskienė, Kristina Abramaitytė ir Paulina Ramanauskaitė - surinko 1759 taškus ir net 43 taškais pagerino nuo 2010 metų gyvavusį Lietuvos rekordą. Tai leido komandų įskaitoje užimti 41-ąją vietą, kas yra geriausias pasiekimas mūsų šalies istorijoje.

Naują mišrių porų Lietuvos rekordą pagerino Ingos Timinskienės ir Daliaus Mačernio duetas. Vis dėlto asmeninėse varžybose lietuviai liko antrajame šimtuke ir į atkrintamąsias varžybas neprasibrovė.

„Tai buvo didžiausias pasaulio čempionatas istorijoje dalyvių skaičiumi. Jame dalyvavo net 200 vyrų ir 156 moterys. Lietuvių pasirodymą vertinu neblogai. Pagerinti du šalies rekordai, užimtos aukščiausios vietos komandinėse įskaitose. Tačiau asmeninėse varžybose ne visi pasirodė taip, kaip gali. Su įtampa nesusitvarkė Modestas Šliauteris ir Adrianas Kovalevskis, tik D. Mačernis sugebėjo pagerino savo asmeninį rekordą. A. Kovalevskis po pirmosios šaudymo serijos buvo pirmajame dešimtuke, bet vėliau perdegė“, - varžybas apibendrino Lietuvos lankininkų federacijos prezidentas Gediminas Maksimavičius.

Lietuvos vyrų komanda pasaulio čempionate užėmė 51-ąją vietą, o mišrių porų - 52-ąją.

Pasak G. Maksimavičiaus, tapo aišku, kad trūksta varžybinės patirties, todėl bus stengiamasi kuo dažniau vykti į tarptautinius renginius.

„Rezultatai rodo, kad mūsų lankininkams trūksta tokio lygio varžybų patirties. Ir tos varžybos turi būti ne įprastinės Lietuvoje, o aukšto lygio turnyrai užsienyje. Stengsimės tokias sąlygas sudaryti“, - pabrėžė G. Maksimavičius.

Šiame pasaulio čempionate 12 šalių iškovojo vietas Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Rugpjūčio mėnesį Madride (Ispanija) vyks pasaulio jaunimo ir jaunių šaudymo iš lanko čempionatas. Pasak G. Maksimavičiaus, planuojama, kad į šias varžybas vyks rekordinė - devynių sportininkų - Lietuvos rinktinė.

Lietuvos lankininkų federacijos prezidentas taip pat pasidžiaugė, kad mūsų šalis turės savo atstovę jau savaitgalį prasidėsiančiose antrosiose Europos žaidynėse Minske (Baltarusija). Moterų olimpinių lankų grupėje startuos Inga Timinskienė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų