Usainas Boltas | Scanpix nuotr.

Usainas Boltas | Scanpix nuotr.

Usainas Boltas pelnė puikų įvartį, o jo atstovaujama pasaulio rinktinės vienuolikė labdarai skirtose rungtynėse po baudinių serijos įveikė Anglijos futbolininkus. Tuo tarpu pagrindinis laikas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2 – 2.

U.Boltas 44-ąją minutę pasinaudojo tuo, jog varžovui nepavyko susistabdyti kamuolio ir netrukus jį puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nukreipė į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Daugkartinis olimpinis ir pasaulio bėgimo čempionas 2017 metais bandė tapti profesionaliu futbolininku ir atstovavo Australijos „Central Coast Mariners“ komandai. Visgi jamaikietis 2019 m. sausio mėnesį paskelbė, jog jo siekis tapti profesionaliu šios sporto šakos atstovu greičiausiai baigėsi.

„Tai buvo gera patirtis. Aš tikrai mėgavausi būdamas komandos dalimi, tai buvo visiškai skirtinga patirtis nei bėgimo takelyje. Tai buvo linksma, kol buvo įdomu“, - tada kalbėjo U.Boltas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.