Dani Alvesas | Scanpix nuotr.

Dani Alvesas | Scanpix nuotr.

Brazilijos rinktinė prieš pat „Copa America“ turnyro pradžią neteko savo žvaigždės Neymaro, tačiau Dani Alvesas yra įsitikinęs, kad komanda dėl to nė kiek nesusilpnėjo.

Neymaras, iš kurio prieš turnyrą buvo atimtas kapitono raištis ir perduotas D.Alvesui, buvo įtrauktas į Brazilijos rinktinės sudėtį „Copa America“ turnyrui, tačiau draugiškose rungtynėse su Kataru patyrė čiurnos traumą, dėl kurios jam teko pasitraukti iš rinktinės. Jo vietą galiausiai užėmė Londono „Chelsea“ atstovas Willianas.

Nepaisant šios netekties, Brazilija stipriai startavo namuose vykstančiame turnyre ir rezultatu 3 – 0 nugalėjo Boliviją, o rinktinės lyderiu tapo du įvarčius pelnęs Philippe Coutinho.

„Manau, kad kiekvieną kartą, kai atvykstame į rinktinę ir dėvime šiuos marškinėlius, turime įrodyti, kad esame to verti. Nepriklausomai nuo to, ar komandoje turime Neymarą, ar ne. Turime tai įrodyti, nes atstovaujame istorinę rinktinę ir ją atstovaujame pasauliniu lygiu.

Žinoma, kai turi papildomą žaidėją, tokį kaip Neymaras, esi šiek tiek stipresnis. Tačiau be jo mes nesusilpnėjome. Su juo galima pagerinti savo kokybę ir jėgą, tačiau mes be jo nepražūsime. 

Mūsų atsakomybė išlieka tokia pati – mes atstovaujame savo šalies istoriją ir mes šią istoriją turime atstovauti su didele garbe“, - teigia D.Alvesas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.