Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ prezidentas Nasseras Al-Khelaifi labai aiškiai perspėjo savo klubo žaidėjus, kad bet kokios formos sužvaigždėjimas nebebus toleruojamas.

Per pastaruosius metus N.Al-Khelaifi labai daug investavo į PSG sudėtį ir vien už 400 mln. eurų įsigijo du futbolininkus – Neymarą bei Kylianą Mbappe. Visgi, bet triumfo Prancūzijoje šiai komandai nepavyko nuveikti didesnių darbų UEFA Čempionų lygoje, kuri PSG ekipai yra laikoma prioritetu.

Dabar N.Al-Khelaifi teigia, kad nebesitaikstys su bet kokiu savo futbolininkų sužvaigždėjimu, kadangi jie turi parodyti teigiamus rezultatus.

„Mūsų komandoje nebenoriu matyti daugiau jokio sužvaigždėjimo. Žaidėjai turės prisiimti dar didesnę atsakomybę dėl savo darbo. Viskas turi pasikeisti, jie turi padaryti daugiau, jie turi dirbti daugiau.

Jie į šį klubą neatvyko tam, kad maloniai praleistų laiką. Jeigu jie su tuo nesutinka, tuomet durys išvykti visuomet atviros. Pasakysime jiems „Ate“.

Supratau, kad mums permainos yra reikalingos, kitu atvejus mes neisime į priekį. Kartu su Leonardo susitarėme dėl jo sugrįžimo per dvi minutes, jis turės visišką galią sporto reikaluose. Leo yra mano žmogus. Jis yra neįtikėtinas, todėl juo visiškai pasitikiu. Jo natūralus sugebėjimas valdyti mums bus labai naudingas, ypač tai pravers futbolininkams“, - teigia N.Al-Khelaifi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …