Luisas Suarezas | Scanpix nuotr.

Luisas Suarezas | Scanpix nuotr.

Urugvajaus rinktinė įsirašė pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą „Copa America“ turnyre, rezutlatu 4 – 0 sutriuškindami mažumoje likusį Ekvadorą.

Urugvajus puikiai pradėjo rungtynes ir sužaidus vos šešias minutes jau buvo priekyje. Tuomet Luiso Suarezo perdavimo sulaukęs Nicolas Lodeiro galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešinė vartų kampą.

https://www.youtube.com/watch?v=qFT-seEivro

Vienuoliktą minutę ir pats L.Suarezas tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasitelkęs VAR technologiją galiausiai jo įvarčio neįskaitė.

Tačiau džiaugtis Ekvadorui neteko, kadangi jau 24-ą minutę jie liko mažumoje. Tuomet Jose Quinterosui taip pat po VAR peržiūros buvo parodyta tiesioginė raudona kortelė, tad jis išvytas iš aikštės.

Likę dešimtyje, Ekvadoro futbolininkai toliau traukė kamuolį iš vartų tinklo ir dar prieš kėlinio pabaigą praleido tu įvarčius.

33-ią minutę Edisonas Cavani kampinio metu užtikrintu smūgiu nuginklavo vartininką, o 44-ą minutę dar vieno kampinio metu Martinas Caceresas numetė kamuolį L.Suarezui, kuris padidino Urugvajaus persvarą iki trijų įvarčių.

Antrajame kėlinyje Ekvadoras daug įvarčių nepraleido, tačiau patys įsimušė į savo vartus. 78-ą minutę nesėkmingai sužaidęs Arturo Rafaelis Mina Meza pasiuntė kamuolį į savus vartus, o teisėjas nors ir įvertino šią situaciją dėl galimos nuošalės, galiausiai įvartį įskaitė – 4 – 0.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.