Arturo VIdalis | Scanpix nuotr.

Arturo VIdalis | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ saugas Arturo Vidalis mano, kad vakar prasidėjusiame „Copa America“ turnyre Brazilijoje Čilės rinktinė bus viena iš favoričių laimėti, todėl kitos rinktinės jų turės bijoti.

Čilė nesugebėjo patekti į 2018-aisiais Rusijoje vykusį pasaulio čempionatą, tačiau dabar A.Vidalis mano, kad jo šalies rinktinė gali nuveikti kažką ypatingo.

Tiesa, šiame turnyre Čilė yra gerokai atsinaujinusi ir atsijauninusi, o 32-ejų A.Vidalis yra vienas vyriausių savo komandos žaidėjų.

„Šios rinktinės visi turėtų bijoti, nuo pat turnyro pradžios iki finalo. Tikimės, kad šiame turnyre nutiks kažkas ypatingo, tačiau ketiname koncentruotis į kiekvienas rungtynes atskirai.

Viskas prasideda iš naujo: procesas, nauji žaidėjai, nauji treneriai. Mes turėjome daug dienų viską apgalvoti, apkalbėti ir išsigryninti“, - tikina „Barcelona“ saugas.

Čilė „Copa America“ turnyre startuos ankstų antradienio rytą rungtynėmis su kviestiniais čempionato svečiais – Japonija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.