Semiras Kerla | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygoje savų žiūrovų akivaizdoje panaikino vieno įvarčio deficitą ir 2:1 įveikė „Panevėžio“ futbolininkus.

Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Pavelas Krukas jau 6-ąją minutę nuginklavo vartininką ir išvedė „Panevėžį“ į priekį 1:0.

Puikaus Mihreto Topčagičiaus perdavimo sulaukęs Ovidijus Verbickas 56-ąją minutę tiksliai perkėlė kamuolį per vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Paulius Golubickas 75-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Sūduvos“ naudai 2:1.

Rafaelis Ledesma 79-ąją minutę prieš save išvydo raudonos spalvos kortelę ir panevėžiečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris
Šeš 08-10 Riteriai 19 : 00 Atlantas