Tysono Fury ir Deontay Wilderio spaudos konferencija Los Andžele | Scanpix nuotr.

Tysono Fury ir Deontay Wilderio spaudos konferencija Los Andžele | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) į bokso ringą žengs 30-metis britas Tysonas Fury ir 25-erių metų vokietis Tomas Schwarzas. Šį kartą T.Fury nepretenduos į jokį čempiono diržą, bet šia kova nori padidinti savo populiarumą JAV ir toliau ruoštis revanšui prieš amerikietį Deontay Wilderį, kurio laukiama 2020 m.

D.Wilderis prieš porą savaičių pareiškė, kad su T.Fury ne tik pasiekė susitarimą dėl antrosios kovos, bet ir jau sudėjo visus parašus. Amerikietis tuomet pridėjo, kad žada nokautuoti britą revanšinėje kovoje ir taip nepalikti abejonių dėl savo pranašumo.

Pats T.Fury prieš kovą su T.Schwarzu paneigė tokias D.Wilderio kalbas: „Aš nieko nepasirašiau. Nebent kažkas pasirašė už mane, o tai būtų nelegalu. Deontay yra nevykėlis. Jis šneka nesąmones, nes nori pasiimti dalį mano šlovės.“

T.Fury yra akivaizdus kovos favoritas prieš kovą su vokiečiu. Visgi, britas nepamiršta pažymėti, kad sunkiasvorių bokse viskas yra įmanoma.

„Juk esame matę visus geriausius sunkiasvorius boksininkus praleidžiančius galingus smūgius į smakrą. Ar ne? Vladimiras Kličko buvo geriausias sunkiasvoris pasaulyje, kol aš jį išvanojau Vokietijoje. Matėme, kaip visi geriausi sunkiasvoriai boksininkai buvo nokautuoti ar bent jau nugalėti. Visi mes tik vyrai. Tik žmonės. Bokso ringe gali nutikti bet kas“, - užbaigė T.Fury.

T.Fury iki šiol laimėjo 27 kovas (19 nokautais) ir pasiekė 1 lygiąsias. T.Schwarzo sąskaitoje yra 24 pergalės (16 nokautais) iš tiek pat galimų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.