Maurizio Sarri ir Frankas Lampardas | Scanpix nuotr.

Maurizio Sarri ir Frankas Lampardas | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ intensyviai ieško naujo trenerio ir šiame poste nori matyti italą Maurizio Sarri, kuris šiuo metu vadovauja Londono „Chelsea“ ekipai.

„Juventus“ dar nepasibaigus sezonui paskelbė, kad vasarą klubą po penkerių metų darbo paliks Massimiliano Allegri ir bus ieškomas naujas treneris, o pagrindiniu kandidatu užimti šią poziciją yra laikomas vos vienerius metus Londone pradirbęs M.Sarri.

Kai kurie šaltiniai teigia, kad sandoris yra beveik pasiektas, tačiau apie jį jokių oficialių žinių vis dar nėra. Tad kas stabdo M.Sarri sugrįžimą į gimtinę?

Strategas iš Italijos prie vienerius metus pasirašė su „Chelsea“ dviejų sezonų sutartį su galimybe pratęsti ją papildomiems metams. Tai šiuo metu vykstančiose derybose ir yra pagrindinis kabliukas.

„Juventus“ bando išsiderėti tokias sąlygas, kad jiems nereikėtų mokėti jokios kompensacijos už trenerio atvykimą, tuo tarpu „Chelsea“ nori gauti visus 5,3 mln. svarų sterlingų, kiek M.Sarri būtų uždirbęs per ateinantį sezoną.

Užsitęsusios derybos neleidžia „Chelsea“ ir kreiptis į „Derby County“ dėl galimo Franko Lampardo sugrįžimo į „Stramford Bridge“ stadioną. Būtent už M.Sarri gautą kompensaciją ir ketinama panaudoti naujo trenerio pasikvietimui.

„Sky Sports“ patvirtino, kad kol „Chelsea“ neužbaigė derybų su „Juventus“, klubas neketina kalbėtis su F.Lampardo komanda. Tai, kad nesulaukė nė vieno skambučio šiuo reikalu, patvirtino ir „Derby County“ atstovai.

Jeigu F.Lampardas būtų paskirtas naujuoju treneriu, jis taptų jau dvyliktu skirtingu strategu per 16 metų, kuomet klubui vadovauja Romanas Abramovičius.

Skelbiama, kad sugrįžti į Italiją nori pats M.Sarri, o F.Lampardas neprieštarauja kalboms dėl savo ateities „Derby“ ekipoje po to, kai ši nesugebėjo pakilti į Anglijos „Premier“ lygą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.