Jessica Andrade prieš Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

Jessica Andrade prieš Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

  Prieš mėnesį Rio de Žaneirą (Brazilija) drebino mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 237“, kuriame UFC minimalaus svorio kategorijos moterų pasaulio čempionės diržą priešiškoje teritorijoje gynė 26-erių metų lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas (8-4). Po daugiau nei metų pertraukos į narvą grįžusi sportininkė susitiko su 27-erių metų brazile Jessica Andrade (20-6). R.Namajunas dominavo pusantro raundo, bet tuomet buvo numesta varžovės galva žemyn ir pralaimėjo techniniu nokautu. J.Andrade bandė pervesti kovą į parterį. R.Namajunas, kaip jau tapo įprasta, stengėsi sugriebti varžovei už rankos, prieš jai tą padarant. Brazilė nesunkiai pakėlė čempionę į orą ir tuomet metė ją žemyn. R.Namajunas leidosi galva į ringo grindinį ir nebepakilo tęsti kovos.

Po šio pralaimėjimo R.Namajunas buvo užsiminusi apie norą pasitraukti iš kovų ir užsiimti kitais dalykais, tačiau dabar jos vadybininkas Brianas Butleris tikina, kad R.Namajunas ilsisi bei jau atsigavo po kaklo traumos ir tikisi, kad į narvą sugrįš dar 2019 metais.

„Rose tikrai domina revanšas prieš J.Andrade“, – sakė B.Butleris. „Jos preliminarus planas – kovoti 2019 metų pabaigoje. UFC taip pat domina revanšinė kova, tačiau ji dar negali diskutuoti dėl tikslios kovos datos.

Dar prieš kovą ji turėjo chroninę kaklo traumą ir dabar nori būti 100 proc. tikra, kad yra visiškai sveika, kai vėl žengs į narvą“.

Sklinda kalbos, kad J.Andrade savo titulą gali ginti prieš kinę Weili Zhang jau rūgpjūčio mėnesį, tačiau UFC dar nepatvirtino šios kovos.

Kai kurios kovotojos jau viešai paskelbė, kad norėtų gauti titulinę kovą, o tarp jų buvo Michelle Waterson ir Tatjana Suarez. Visgi UFC prezidentas Dana White‘as greitai patvirtino, kad M.Waterson prašymas dabar nebus patenkintas, o T.Suarez patyrė kaklo traumą ir kurį laiką liks nuošalyje.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lt
2019-06-14 23:14:33
Ta mūsų rožė tiesiog nuostabi pagarba jei ji verta revanšo prieš andrade atrodė gerai ir vedė kova tiesiog nepasisekė išslydo pergalę iš ranku gaila bet ji turi čempijones charakteri ir sugrys dviguba energija tikiu ja:)
Atsakyti
aa
2019-06-12 11:18:38
šių metų pabaigojei jus gal ten saulei persikaitine biski jokio profesionalumo neskaitot ka rasot
Atsakyti