Antoine'as Griezmannas | „Stop“ kadras

Antoine'as Griezmannas | „Stop“ kadras

Antoine Griezmanno ateitis vis dar nėra aiški, tačiau futbolininkas prašo kantrybės prieš jam priimant sprendimą ir įspėja, kad jis gali rungtyniauti visai ne Ispanijoje.

Prancūzas sezono pabaigoje viešai paskelbė, kad vasarą persikels į kitą komandą, nors tik praėjusiais metais pasirašė ilgalaikį kontraktą.

Praėjusią vasarą jis buvo aktyviai siejamas su „Barcelona“, tačiau galiausiai nusprendė likti Madrido „Atletico“ gretose. Nors jis ir dabar yra siejamas būtent su katalonais, pats A.Griezmannas slapukauja ir teigia, kad jo karjera gali pasisukti visai į kitą šalį.

„Reikia kantrybės, dar per anksti kalbėti, kurioje komandoje rungtyniausiu. Aš noriu išsiaiškinti savo ateitį kaip ir visi, tačiau reikia būti kantriems.

Nežinau, ar liksiu Ispanijoje. Galbūt per artimiausias dvi savaites bus daugiau informacijos apie tai. Aš tiesiog noriu žaisti futbolą ir tuo mėgautis“, - teigia A.Griezmannas.

Futbolo užkulisiuose vis garsiau kalbama apie tai, kad „Barcelona“ vadovams praradus susidomėjimą A.Griezmannu, pagrindiniais kandidatais jį prisivilioti yra laikomi Paryžiaus „Saint-Germain“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Bbd
2019-06-12 10:15:59
Uoj ble. Telemundo presenta. Kazkoks suzvaigzdejes, galvoja kad visiem baisiai idomu yra. Kas antra diena straipsnis su kazkokia uzuomina, tiesiog bl persikelk i kita kluba ir zaisk, kam cia issipisinet
Atsakyti