Top 100: daugiausiai uždirbantys pasaulio sportininkai fotogalerija, šimtuke - naujas lyderis

2019.06.11 18:30
Daugiausiai uždirbantys pasaulio sportininkai | Scanpix nuotr.

Daugiausiai uždirbantys pasaulio sportininkai | Scanpix nuotr.

 Antradienį „Forbes“ paskelbė kasmetinį daugiausiai pasaulyje uždirbančių sportininkų šimtuką. Jis sudaromas suskaičiavus sportininkų pajamas per pastaruosius 12 mėnesių, uždirbtas tiek sporto aikštėse, tiek už jų ribų. Sportas.lt supažindina Jus su visu šimtu daugiausiai per pastaruosius 12 mėnesių uždirbusių sportininkų.

Šimtukas sporto žvaigždžių per pastaruosius 12 mėnesių kartu sudėjus uždirbo 4 mlrd. JAV dolerių, o tai yra 5 proc. daugiau nei pernai. Norint patekti į šimtuką, per 12 mėnesių reikėjo uždirbti bent 25 mln. JAV dolerių. Ši „kartelė“, lyginant su 2018 m., išaugo net 2,1 mln. JAV dolerių.

Daugiausiai – net 35 – šimtuko nariai yra krepšininkai. Lyginant su pernai, pirmajame penkete yra du nauji sportininkai, pasikeitė ir sąrašo lyderis, nes 2018 m. lyderiavęs Floydas Mayweatheris per pastaruosius 12 mėnesių dalyvavo tik vienoje parodomojoje kovoje. Sąraše yra 99 vyrai ir vienintelė moteris Serena Williams, kuri yra viena iš nedaugelio, uždirbančių didesnę savo pajamų dalį už sporto ribų.

Per paskutinius 19 metų net 12 kartų daugiausiai uždirbančiu pasaulio sportininku tapo Tigeris Woodsas. 2 kartus laurai atiteko Cristiano Ronaldo, 4 sykius – F.Mayweatheriui, o šiemet prie jų prisijungė dar vienas atletas.

Praėjusių metų šimtuką galite rasti paspaudę ČIA.

Daugiausiai per pastaruosius 12 mėnesių (nuo 2018 m. birželio iki 2019 m. birželio) uždirbusių pasaulio sportininkų šimtukas – fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.