Tysonas Fury prieš Deontay Wilderį | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury prieš Deontay Wilderį | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) į bokso ringą žengs 30-metis britas Tysonas Fury ir 25-erių metų vokietis Tomas Schwarzas. Šį kartą T.Fury nepretenduos į jokį čempiono diržą, bet šia kova nori padidinti savo populiarumą JAV ir toliau ruoštis revanšui prieš amerikietį Deontay Wilderį, kurio laukiama 2020 m.

T.Fury prisiminė, kad visai neseniai Anthony Joshua sensacingai krito prieš Andy Ruizą, todėl nesiruošia nuvertinti oponento.

„Neseniai galėjome įsitikinti, kad vertinti reikia kiekvieną varžovą. Tai yra sunkiasvorių boksas. Tomas Schwarzas žino, kad jei nugalės mane, tai iš karto apsirūpins visam likusiam gyvenimui ir taps multimilijonieriumi. Tada jis susikurtų savo vardą bokse, jo lauktų dar daug didingų kovų ir išsipildytų visos jo svajonės. Visgi, toks scenarijus taptų realybe tik tada, jei jis nugalėtų karalių. Aš perprasiu Tomo kovos stilių per 5 sekundes ir tada jau žinosiu, kaip jį nugalėti. Tai darau visada“, - teigė T.Fury.

Britas taip pat perspėjo D.Wilderį dėl jų planuojamos revanšinės kovos: „Jei Deontay ir galėjo mane kada nors nugalėti, tai turėjo tą padaryti pirmoje kovoje. Dabar aš jį galėčiau nugalėti kiekvieną savaitės dieną, o sekmadienį – net du kartus. Kitą kartą, kai susitiksime ringe, Deontay kovą baigs gulėdamas ant nugaros, tuo labiau, kad ir pirmą kovą aš turėjau laimėti. Laimėjau 10 raundų iš 12, bet teisėjai tada paskelbė lygiąsias. Tokie dalykai tik prideda „pipirų“ mano istorijoje, tik sukelia dar didesnį ažiotažą prieš revanšinę kovą.“

Tuo tarpu T.Schwarzas tiki savo galimybėmis: „Turėjau ilgą pasiruošimą prieš kovą. Esu fiziškai pasiruošęs ir susikoncentravęs. Turėjau tokius sparingo partnerius, kurie kovoja Fury stiliumi. Peržiūrėjau visas jo kovas, žinau, kaip jis kovoja ir turiu paruošęs tinkamą kovos planą. Turiu didelius „kiaušinius“ ir didelė širdį, todėl žinau, kad galiu visus nustebinti. Tysonas Fury yra geriausias kovotojas pasaulyje, bet mūsų elgesys ringe yra gana panašus. Abu esame kiek išprotėję.“

T.Fury iki šiol laimėjo 27 kovas (19 nokautais) ir pasiekė 1 lygiąsias. T.Schwarzo sąskaitoje yra 24 pergalės (16 nokautais) iš tiek pat galimų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tai
2019-06-12 09:28:28
Dabar isitikinau kad fury idiotas is sio vaizdo iraso
Atsakyti