Tony Fergusonas ir Donaldas Cerrone'as | Scanpix nuotr.

Tony Fergusonas ir Donaldas Cerrone'as | Scanpix nuotr.

 Šeštadienį Čikagos „United Center“ arenoje (JAV) praūžė mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 238“. Jame antros skirtingos svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą iškovojo Henry Cejudo, savo titulą apgynė Valentina Ševčenko, o Tony Fergusonas pergalingai grįžo į narvą.

Daugiausiai šiame turnyre uždirbo charizmatiškasis H.Cejudo – 440 tūkst. JAV dolerių. Jis vien už dalyvavimą turnyre gavo 350 tūkst., dar 50 tūkst. jam atiteko kaip premija už geriausią vakaro pasirodymą, o likę 40 tūkst. – už rėmimo sutartį su „Reebok“.

V.Ševčenko už kovą gavo 300 tūkst., o štai T.Fergusoną (235) uždarbiu aplenkė Donaldas „Kaubojus“ Cerrone‘as (245). Jie abu gavo vienodas premijas už geriausią vakaro kovą (po 50 tūkst.), bet „Kaubojus“ uždirbo daugiau už pasirodymą turnyre (175 tūkst. prieš 160 tūkst.) ir gavo didesnę sumą iš „Reebok“ (20 tūkst. prieš 15 tūkst.). T.Fergusoną prie D.Cerrone‘o priartino papildoma 10 tūkst. premija už pergalę.

Titulines kovas pralaimėję Marlonas Moraesas ir Jessica Eye uždirbo po 130 tūkst. Juos dar aplenkė Aljamainas Sterlingas (160). Iš likusių kovotojų šešiaženklę sumą dar gavo Blagojus Ivanovas (113,5). Mažiausias uždarbis siekė 13,5 tūkst. Tiek gavo Grigorijus Popovas.

„UFC 238“ turnyrą arenoje stebėjo 16083 žmonės. Jie už bilietus iš viso sumokėjo kiek daugiau nei 2,034 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.