Ronaldas Koemanas | Scanpix nuotr.

Ronaldas Koemanas | Scanpix nuotr.

Nyderlandų rinktinei nepavyko žengti lemiamo žingsnio ir iškovoti UEFA Tautų lygos taurės, o po finalo rungtynių rinktinės treneriui Ronaldui Koemanui liko tik konstatuoti, kad jo komanda nebuvo pakankamai gera.

Nyderlandai pirmojo Tautų lygos turnyro finale nusileido namuose žaidusiai Portugalijai, kuri laimėjo rezultatu 1 – 0.

Pralaimėjimą pripažinęs R.Koemanas konstatavo, kad jo komandai trūko didesnio potencialo atakose ir tai Nyderlandams sutrukdė sugrįžti į stipriausių rinktinių gretas.

„Mes norime eiti į priekį. Tačiau mes nebuvome pakankamai geri ir turbūt tai buvo didžiausia problema šiose rungtynėse. Šios rungtynės atrodo neigiamai palyginus su visu turnyru ir kaip jame pasirodėme. Žinojome, kad turime būti geriausiais ir tokiais nebuvome.

Žinome, kad per vienerius Tautų lygos metus žengėme labai didelį žingsnį į priekį. Prieš Vokietiją, Prancūziją, Angliją, Portugaliją – galbūt penkias aš šešias stipriausias komandas Europoje.

Galbūt mums reikia daugiau laiko, kad žengtume kitą žingsnį. Mums yra labai svarbu turėti daugiau jėgos atakose. Mes turime kurti daugiau progų pasižymėti, to mums trūko šį kartą.

Portugalija, kaip to ir tikėjomės, buvo labai solidi komanda. Jie yra pratę taip žaisti. Jie turėjo daugiau laiko kartu treniruotis nei mes. Jie puikiai atrodo atakose, mums trūko tokio kūrybingumo“, - teigia R.Koemanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton