Giedrius Titenis | Vytauto Dranginio nuotr.

Monake sekmadienį baigėsi „Mare Nostrum“ serijos plaukimo varžybos, į kurias atvyko ir trys Lietuvos sportininkai.

Giedrius Titenis atrankoje 100 m krūtine nuplaukė per 1 min. 2.70 sek. ir buvo 13-as. B finale lietuvis plaukė kiek lėčiau (1:02.94), bet galutinėje įskaitoje vis tiek liko 13-as.

Ugnė Mažutaitytė atrankoje 100 m nugara įveikė per 1 min. 3.85 sek., užėmė 10-ą vietą ir pagerino savo sezono rekordą. Lietuvė turėjo teisę dalyvauti B finale, bet atsisakė startuoti.

Trečiasis lietuvis – Simonas Bilis – savo pasirodymą baigė dar šeštadienį.

Varžybose Monake dominavo rusė Julija Jefimova. Ji laimėjo visas tris plaukimo krūtine rungtis: 50 m (30.04), 100 m (1:05.77) ir 200 m (2:24.09).

Antrasis „Mare Nostrum“ etapas birželio 11-12 d. vyks Prancūzijoje. Jame turėtų dalyvauti G.Titenis ir U.Mažutaitytė.

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva