Vokietijos rinktinė Europos čempionato 2020 m. atrankos rungtynėse užtikrintai 2:0 nugalėjo Baltarusijos futbolininkus.

Leroy‘us Sane 12-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė Vokietijos rinktinę į priekį 1:0.

Marco Reusas 62-ąją minutę pasinaudojo subyrėjusia varžovų gynyba ir nuginklavęs vartininką padvigubino svečių persvarą 2:0.

Tuo tarpu kitose rungtynėse Belgija be didesnio vargo 3:0 susitvarkė su Kazachstanu.

Driesas Mertensas 11-ąją minutę tiksliai uždarė Edeno Hazardo perdavimą ir išvedė Belgiją į priekį 1:0.

Netrukus Timothy Castagne’as puikiu smūgiu galva padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Romelu Lukaku 50-ąją tiksliai nukreipė nuo virpsto atšokusį kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 3:0.

Tuo tarpu Italija svečiuose 3:0 sutriuškino Graikijos futbolininkus.

Nicolo Barella 23-ąją minutę pasinaudojo subyrėjusia varžovų gynyba ir pasiuntęs kamuolį į vartus persvėrė rezultatą italų naudai 1:0.

Lorenzo Insigne 30-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimesnės distancijos padvigubino persvarą 2:0.

Leonardo Bonucci 33-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.