Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

 Visus keturis pasaulio čempiono diržus praradęs britas Anthony Joshua jau po pirmojo nokdauno kovoje prieš Andy Ruizą prarado atmintį. Tai pareiškė A.Joshua agentas Eddie Hearnas.

„Nuo trečiojo raundo jis nieko nebeprisimena. Tiesą pasakius, tai jam leidžia situaciją vertinti kiek pozityviau, nes po to jis sugebėjo išverti dar 4 raundus, nors buvo praradęs aplinkos suvokimo jausmą. Tikrai nekaltiname teisėjo, jis 100 proc. laiku sustabdė kovą. Neseniai peržiūrėjome įrašą. Matėme, kad Anthony būtų prisivertęs kovoti ir toliau, nors jo kūnas jau siuntė kitokius signalus. Džiaugiuosi, kad teisėjas laiku nutraukė kovą“, - kalbėjo E.Hearnas.

Brito agentas taip pat papasakojo apie prasidėjusias derybas dėl revanšinės kovos su A.Ruizu: „Per artimiausias dvi savaites turėtume nuspręsti, kur vyks revanšinė kova. Aš norėčiau, kad ji vyktų Didžiojoje Britanijoje, bet Anthony nieko prieš vėl kovoti „Madison Square Garden“ arenoje. Jo požiūris mane stebina. Nežinau, ar kova JAV jam būtų nenaudinga, bet žinau, kad kova Didžiojoje Britanijoje būtų jo privalumas.“

Beje, pats A.Ruizas Didžiojoje Britanijoje kovoti nenori. Jis ten sutiktų kautis tik už ne mažesnę nei 50 mln. JAV dolerių sumą. Priminsime, kad už pirmą kovą jis gavo kiek daugiau nei 6 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Byron
2019-06-08 20:33:07
UK teisėjas būtų gal ir ištempęs 7-tą roundą. Bet visą tai būtų ne jo naudą. Juk akivaizdžiai matėsi, jog jis jau nebesiorientuoja aplinkoje. Gavo smegenų sutrenkimą. Per aštuntą roundą galėjo jį ir užmušti. Tik nesidomintys boksu nežino kiek jau mirė vėliau ligoninėje, kai teisėjas laiku nesustabdydavo kovos. Kraujas įšsiliedavo į smegenis. Manau, geriau pralaimėti vieną kovą, nei pabaigti visą karjerą ar net palikti ringe gyvybę.
Atsakyti
aa
2019-06-08 19:17:04
jo butu prisivertes kovoti toliau jei butu britanijoi ir teisejas butu istempes iki raundo galo
Atsakyti