S.Rollsas atskleidė savo planą kovoje su G.Golovkinu VIDEO + fotogalerija

2019.06.08 12:43
Genadijus Golovkinas ir Steve'as Rollsas | Organizatorių nuotr.

Genadijus Golovkinas ir Steve'as Rollsas | Organizatorių nuotr.

 Praėjusį savaitgalį Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje (JAV) Andy Ruizas sensacingai nokautavo britą Anthony Joshua ir susirinko keturis sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus. Šį savaitgalį „Madison Square Garden“ arenoje vėl karaliaus boksas – buvęs pasaulio čempionas 37-erių metų kazachas Genadijus Golovkinas susikaus su 35-erių metų kanadiečiu Steve‘u Rollsu.

Penktadienį vyko kovotojų svėrimai. Jų svoris prieš kovą buvo beveik identiškas: G.Golovkinas svėrė 163 svarus (73,94 kg), o S.Rollsas – 163,25 svaro (74,05 kg). Kazachas turės nežymų ūgio pranašumą (179 cm prieš 178), bet kanadietis turi ilgesnes rankas (183 cm prieš 178 cm).

„Noriu, kad tai taptų bokso maratonu. Žinau, kad Golovkinas mėgsta greitas kovas. Jis tarsi bokso sprinteris, o aš noriu pažiūrėti, kiek ratų jis gali atlaikyti. Golovkinas gali manyti, kad tai bus tik apšilimo kova, o aš tai noriu paversti Indy 500 mylių lenktynėmis“, - aiškino S.Rollsas.

Tuo tarpu G.Golovkinas tikino, kad pasimokė iš A.Joshua klaidų: „Joshua kova man parodė, kad bokse viskas yra įmanoma. Tikrai negalvoju apie Canelo Alvarezą ir potencialią trečiąją kovą su juo. 0 procentų. Mano koncentracija – tik į Steve‘ą Rollsą.“

G.Golovkinas per karjerą iškovojo 38 pergales (34 nokautais), bet nesugebėjo nugalėti meksikiečio Saulio „Canelo“ Alvarezo. Pirmoji kova baigėsi skandalingomis lygiosiomis, o antrojoje nežymia persvara triumfavo S.Alvarezas, atėmęs iš kazacho visus diržus.

S.Rollsas iki šiol yra nenugalėtas – 19 pergalių ir 10 nokautų. Tiesa, rimtų varžovų jis dar nebuvo sutikęs ir aukšto lygio trofėjais pasigirti negali. Lažybininkai S.Rollso galimybes vertina dar prasčiau nei A.Ruizo. Kanadiečio galimybės nugalėti G.Golovkiną vertinamos vos 6 proc.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.