Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

  Praėjusį sekmadienį Niujorko „Madison Square Garden“ (JAV) arenoje 29-erių metų britas Anthony Joshua gynė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO pasaulio čempiono diržus prieš 29-erių metų JAV pilietį, bet meksikietiškų šaknų turintį Andy Ruizą.

Bokso pasaulis neabejotinu kovos favoritu laikė A.Joshua, tačiau įvyko viena didžiausių sensacijų istorijoje. Trečiajame raunde kovotojai keitėsi nokdaunais, o septintajame raunde A.Joshua dar du kartus krito į nokdauną ir galiausiai pralaimėjo kovą. A.Ruizui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu, jis atėmė iš varžovo visus 4 čempiono diržus.

Vienas iš didžiausių A.Ruizo sirgalių po kovos buvo A.Joshua tautietis Tysonas Fury, kuris gyrė naująjį čempioną.

„Džiaugiuosi už mažus storus vaikus. Jūs matote milžinišką raumenų kalną ir tikitės, kad jis nokautuos varžovą per raundą ar du. Aš to nesitikėjau, nes žinau, koks yra geras A.Ruizas“, – sakė T.Fury. „Džiaugiuosi, kad jis yra storas vyrukas. Mes abu stori. Jis yra įkvėpimas visiems storiems vyrukams pasaulyje. Visi jums visada sako, kad reikia būti geros formos, turėti gražų kūną. A.Ruizas viską paneigė, nes jis neatrodo kaip kovotojas, o išjungė tokį, kuris atrodo kaip Adonis“.

A.Joshua pralaimėjo pirmą kartą karjeroje. Iki tol britas buvo laimėjęs visas 22 kovas ir nokautavęs 21 varžovą. A.Ruizas iškovojo 33-ią pergalę (22 nokautu) ir liko su 1 pralaimėjimu.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

gagas
2019-06-07 15:24:17
ruizo greitos rankos, joshua gali patvirtint :)
Atsakyti