Igoris Morinas | Elvio Žaldario nuotr.

Igoris Morinas | Elvio Žaldario nuotr.

I lygoje rungtyniaujantys „Vilniaus“ futbolininkai sugrįžta į savo namų stadioną, kur XI ture susitiks su kovingais priešininkais iš pajūrio – Kretingos „Minijos“ futbolininkais. Klubo vyr. treneris Igoris Morinas su savo kariauna galvoja tik apie taškų iškovojimą savų gerbėjų akivaizdoje.

X ture su vienais lygos lyderiais „Bangos“ futbolininkais vilniečiai (14 vieta, 7 taškai) tik po atkaklios kovos 2:1 (2:0) nusileido gausiai savo gerbėjų palaikomiems aikštės šeimininkams. Dabar I. Morino laukia nuo Lietuvos vyrų rinktinės laikų jo puikiai pažįstamo Valdo Trakio treniruojama „Minija“. 

„Negaliu pasakyti, kad mes Gargžduose pretendavome laimėti, tačiau tašką galėjome iškovoti. Galėjo būti mums teigiamas rezultatas, bet antrame kėlinyje varžovai irgi turėjo progų, tad galėjome ir didesniu skirtumu pralaimėti. Žaidėjai pora dienų pailsėjo, o dabar ruošiamės „Minijai“. Puikiai pažįstu jų vyr. trenerį Valdą Trakį, kartu su juo laikomės UEFA PRO licenciją. Valdas – perspektyvus specialistas. Po nesėkmingo ruožo jo vadovauja ekipa atsitiesė, tad mūsų laukia sunki kova“, – kalbėjo I. Morinas. 

Kretingos „Minija“ (12 vieta, 12 taškų) paskutiniuose I lygos turuose jaučiasi vis tvirčiau ir renka taškus: svečiuose 1:0 įveikė DFK „Dainavą“, atidėtose pirmo turo rungtynėse 2:1 nugalėjo „Riterių B“ ekipą, o paskutiniame ture lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Šiauliais“, nors turėjo ne vieną šansą išsivežti pergalę. Tiesa, paaiškėjus, jog šiose rungtynėse buvo pažeisti LFF nustatyti reikalavimai dėl privalomų jaunų žaidėjų skaičiaus aikštėje, „Minijai“ po šiauliečių protesto buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:3.

Igoris Morinas | Elvio Žaldario nuotr.

Igoris Morinas | Elvio Žaldario nuotr.

„Jie žaidė su šalia lentelėje esančiais kaimynais, jaučiasi, kad padarė išvadas ir iš kart matosi rezultatas. Nenorėčiau konkrečiai išskirti jų stipriųjų ir silpnųjų vietų, bet mes bandysime žaisti pasinaudodami jų silpnosiomis pusėmis“, – būsimus varžovus įvertino I. Morinas. 

Klubo vyr. treneris pažymėjo, kad tikslas sekmadienį tik vienas – nudžiuginti savo gerbėjus. 

„Kaip ir kiekvienose rungtynėse, nesvarbu, ar žaidi prieš pirmą vietą užimančią komandą, ar paskutinę, mūsų tikslas yra vienas – iškovoti taškus. Vieną ar tris – čia detalės, bet mūsų nusiteikimas visada laimėti, ypač kai žaidžiame prie savų gerbėjų“, – komandos tikslus atskleidė I. Morinas.

Dominykas Valeckas | Elvio Žaldario nuotr.

Dominykas Valeckas | Elvio Žaldario nuotr.

Puikią formą demonstruojantis ir išvykoje savo vartuose solidžiai su „Banga“ sužaidęs Dominykas Valeckas sako, kad po nuviliančio paskutinio turo, jis su komandos draugais sieks teigiamo rezultato. 

„Visas rungtynes, kurios yra pralaimėtos, vertinu neigiamai. Vartininkai, kai komanda pralaimi, turi daug darbo, tai yra normalu. Gargžduose turėjau daug darbo, kai ką gerai padariau, kai ką blogai. Šiuo metu įdedu daugiau darbo fiziniam pasiruošimui, žiūriu į viską, kas mane gali padaryti geresniu žaidėju. Apie „Miniją“ beveik nieko nežinau, tik žinau, kad žaisiu namie, kad ateis mūsų gerbėjai, mano šeima, draugai. Tikiuosi teigiamo rezultato ir pergalės“,  – sakė klubo vartininkas. 

Dominykas Valeckas | Elvio Žaldario nuotr.

Dominykas Valeckas | Elvio Žaldario nuotr.

Pirmos lygos XI turo susitikimas Vilniaus „Fabijoniškių“ gimnazijos stadione birželio 9 d. prasidės 16.00 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų