„Blues“ ledo ritulininkai | Scanpix nuotr.

Ketvirtą kartą klubo istorijoje Stenlio taurės finale žaidžianti Sent Lujo „Blues“ ekipa svečiuose 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) palaužė Bostono „Bruins“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturų pergalių pirmauja 3-2.

Galbūt lemiamos finalo serijos rungtynės vyks sekmadienį Sent Luje.

„Blues“ ekipą į priekį 55-ą antrojo kėlinio sekundę išvedė Ryanas O‘Reilly (20:55), o skirtumą iki dviejų trečiojo kėlinio viduryje padidino Davidas Perronas (50:36).

Vienintelį įvartį „Bruins“ ekipai pelnė Jake‘as DeBruskas (53:32).

„Bruins“ vartininkas Tuukka Raskas atrėmė 19 iš 21 varžovų smūgių, tuo tarpu „Blues“ vartų sargas Jordanas Binningtonas – 38 iš 39.

Nuo 1939 metų, kai NHL finalo serijoje žaidžiama iki keturių pergalių, komanda, laimėjusi penktąsias rungtynes ir pirmaujanti 3-2, laimėdavo Stenlio taurę 72% kartų (18-7).

Tai
2019-06-08 00:52:16
Pamokslauja zurnaliugioms is kitos puses
zarnaliaga
2019-06-07 18:50:34
biski nesuprantu, kokie atsilupeliai straipsnius raso, dapiso ackarikai.
Lol
2019-06-07 11:32:15
Blues zaide finaluose 1968/1969/1970 visus trys finalus pralaimejo sausai 4:0, du finalus pralaimejo pries canadiens ir viena pries dabartini varzova Boston Bruins, tai kaip sakot pirma karta finale zaidzia :)
Lol
2019-06-07 11:24:37
Jei tiksliai nezinot tai geriau ir nerasykit, st Louis pirmais klubo ikurimo metais zaide finale, tai neklaidinkit zmoniu, jei tai sporto portalas, pries rasydami bent pasidomekit