Genadijus Golovkinas | Scanpix nuotr.

Genadijus Golovkinas | Scanpix nuotr.

  Praėjusį savaitgalį Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje (JAV) Andy Ruizas sensacingai nokautavo britą Anthony Joshua ir susirinko keturis sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus. Šį savaitgalį „Madison Square Garden“ arenoje vėl karaliaus boksas – buvęs pasaulio čempionas 37-erių metų kazachas Genadijus Golovkinas susikaus su 35-erių metų kanadiečiu Steve‘u Rollsu.

Dar prieš šios kovos spaudos konferenciją G.Golovkinas kalbėjo ir apie A.Joshua pralaimėjimą, kurį pavadino gera pamoka bei pažymėjo, kad pirmą kartą JAV kovojęs britas susidūrė ir su kitokia dopingo sistema.

A.Joshua įprastai dėl našumą didinačių preparatų tikrina Didžiosios Britanijos antidopingo agentūra ir tai daro 365 dienas per metus, tuo tarpu tiek A.Joshua, tiek A.Ruizą prieš praėjusios savaitgalio kovą tikrino savanoriška antidopingo asociacija, prieš ir po kovos atlikusi kraujo ir šlapimo tyrimus.

„Analizuojant kovą reikėtų žiūrėti ir įvairius elementus, įvairius ryšius“, – kalbėjo G.Golovkinas. „Visų pirma tai buvo jo pirma kova JAV. Pirma kova „Madison Square Garden“ arenoje ir pirma kova su kitokia dopingo testų procedūra. Tai bus didžiulė ir svarbi pamoka A.Joshua. Taip pat aš žinau A.Ruizą, mes kartu treniravomės, todėl nebuvau nustebęs kovos rezultatu. Sunku pasakyti, kas ištiesų įvyko, nes nebuvau A.Joshau komandoje. Ką galiu pasakyti yra tai, kad jis paskutinėje kovoje atrodė siaubingai. Žiūrėkime į tai objektyviai – A.Joshua buvo baisus ir jam ta diena buvo baisi. A.Ruizas buvo puikus ir jam diena buvo puiki. Štai kaip galime tai vertinti“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.